Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Müşteri Görmek

Rüyada müşteri görmek neye işarettir?

Rüyamda eski erkek arkadaşımla beraber çalışıyormuşuz, bir erkek müşteri geliyor, patron dışarıya iş veriyor,erkek arkadaşımda “sen dışarı çık, müşteriyle ben ilgileneyim” diyor, bende “ben çıkayım yani öyle mi” diyorum, oda “sen daha işi bilmiyorsun ya o yüzden dedim” diyor, bende çıktım odadan. 23, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada müşteri görmek yorumu

Değerli okurum, Rüyada eski erkek arkadaşını görmeniz aslında bundan sonraki arkadaşlığında (ister onunla ister başkasıyla) daha özgür, daha az ipotekli ilişki istediğinizi anlatmaktadır. Yani bağlı kalmak, bağlanmak, bağımsızlığını kaybetmemek, yeni sorumluluk almak istemediğini simgeler. Onunla aynı iş yerinde çalıştığını görmüş olmanız ise bu yönde adımlar atıp, kendinizi geliştirdiğiniz anlatmaktadır.

Rüyada müşteri birini görmek hayırlara işaret olup, işlerin açılması, işsiz birinin iş bulmasına, rüyayı gören kişinin yaşadığı yokluğun veya sıkıntının bitip, geçirdiği meşakkatli günlerin sona ermesine rivayet edilir. Bu rüya aynı zamanda kişinin olaylara çok yönlü bakmayı öğrendiğini ve bir şeyi birden çok açılardan görüp, gerçekleri anlamaya başladığını da gösterebilir. Rüyada müşteri olduğunu görmek kişinin gerçek hayatında bazı konularda henüz karşılamadığı ve karşılamak için çaba gösterdiği bazı ihtiyaçları olduğunu gösterir. Rüyada müşteri olmak fiziksel bir ürün, mal, mülk olabileceği gibi duygusal olarak daha çok sevgi, saygı, güven gibi duygular konusunda da olabilir ve müşteri olduğunu gördüğünüz mekanda gelişen olaylarla birlikte analiz edilir.

Rüyada patronunu görmek kişinin çalışma yaşamıyla ilgili bir takım kaygıların, bazı iş problemleri bulunduğuna işaret ederken rüyadaki konuşmalar ve olaylar reel hayatınızda kendinize güveniniz arttıkça her şeyin daha iyiye gideceğine delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir