Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Mutfağa Hırsız Girdiğini Görmek

Rüyada mutfağa hırsız girmesi neye işarettir?

Dün gece mutfağıma hırsız girdiğini gördüm, ben evde değilim yan komşuma gitmişim, çocuklarımla dönüyorum eve, mutfak darmadağın her yer cam kırığı, çocuklara “camlara basmayın” diyorum, salona geçiyorum, cam açık mutfakta hiç bir şey bırakmamış, bardakları koyduğum rafı söküp götürmüş, benim yüzüğüm de oradaydı ona çok üzülüyorum, birde “niye sadece mutfak soyulmuş” diyorum kendime, yatak odam ve salon ellenmemiş şaşırıyorum. 31, Kadın, Evli, Ev hanımı

Rüyada mutfağa hırsız girdiğini görmek yorumu

Sevda merhaba, görmüş olduğun rüyanın ana teması evine hırsız girmesi fakat sadece mutfaktaki eşyaları çalmasıdır. Rüyanızda evinizin soyulduğunu görürseniz bu genel anlamda bir sıkıntı yaşadıktan sonra rahata ereceğine yorumlanır. Ancak hırsızın sadece mutfaktaki eşyaları soyması birinin yüzünden aile yaşamınızda veya hayatınızın manevi yönünde bir sıkıntı yaşayacağınıza ancak kısa sürede bunu atlatacağınıza işaret olabilir.Lütfen rüyada hırsız görmek sayfasını da okuyun.

“Rüyada Mutfağa Hırsız Girdiğini Görmek” için bir yanıt

Rüyamda yattığım odama hırsız girmiş yatağımı çalmış, o sırada ben başka odadaymışım, odama geliyorum yatağımın olmadığını görüyorum “eyvah hırsız girmiş” diyorum, çok korkuyorum, koridorda bekliyorum, mutfaktan sesler geliyor ama ben korkudan kıpırdayamıyorum. Kapı açıktı yani aralıktı rüya boyunca hırsızı hiç görmüyorum ve uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir