Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Mutfak Eşyası Görmek

Rüyada mutfak eşyası görmek neye işarettir?

Çocukluğumun geçtiği evdeyim. Babam mutfak dolabını doğal ahşaptan açık renkli yaptırmış. Ve kapakları camdan ve hoş desenleri var biraz da camlar bombeli değişik duruyor hoşuma gidiyor. Ancak biraz yüksek neden bu kadar yüksek yaptıklarını düşünüyorum “Kapları alması zor” diyorum, Bu arada duvarlar nemden dökülmüş ve eski görünüyor.

Yaşınız :41
Cinsiyetiniz :kadın
Medeni durum :evli
Mesleğiniz :
Ruh haliniz :karışık

Rüyada mutfak eşyası görmek neye yorulur?

Rüyada mutfak dolabı görmek, eviniz ya da aileniz hakkında sevineceğiniz bir şeyi öğreneceğinize işarettir. Rüyada mutfak eşyası görmek Yardım etme, Yenilik, Bereket, Bolluk anlamlarını simgeler.

Hayalinizdeki mutfak eşyaları görmek, Yenilik yapacagınızı ifade eder. Aynı zamanda, Başkalarına yardım etmekte istekli olduğunuza ve davrandıgınıza işarettir.

“Rüyada Mutfak Eşyası Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda 15 gün önce vefat etmiş olan annemi gördüm, annemin evinin eşyaları komşuları toplamış benim evime getirmişti. Ben kapıda onlara itiraz ettim “benim evim küçük, bunlar annemin evine gidecek” diye, eşyalar kapıda dururken annem geldi eve, konuştuk konuştuklarımızı hatırlamıyorum, yıllar önce kaybettiğim babamı amcamı ve babaannemi de gördüm aynı evdeydik. Hepsi iyi temiz görünüyordu. Hayatta olan ablamda geldi yanıma, ablamla bir yerlere gittik, başka bir eve falan çok net değil hafızamda sonra uyandım. 40, Kadın, Boşanmış, Müşteri temsilcisi.

Seda merhaba, lütfen öncelikle rahmetli anneyi rüyada görmek sayfasını inceleyin. Rüyanız yaşamınızda bazı şeyleri değiştirmek ( maddi veya manevi anlamda ) istediğinizi ancak içinde bulunduğunuz bir kafa karışıklığı yüzünden bunu nasıl yapacağınıza karar veremediğinizi simgelerken beklemediğiniz bir misafir yada ummadığınız bir karşılaşma sonunda ufkunuzun açılacağını ve bunları gerçekleştirmek yolunda isabetli bir karar vereceğinizi temsil etmektedir.

Ruyamda cok luks bir ev gordum, arkadasiminmis ev. Ev otel gibi mutfağına giriyorum tezgah temizlenmis bos ama sadece bir suru plastik tezgahta. Bulasiklik var beyaz plastik. Sonra bir biletçideymisim bilet almak icin, bilgisayar ekranina bakiyoruz, ucagi kacirmisim saat 7 ve 23 gozume carpiyor ama kararsizliktan bilet alamiyorum, sonra da en yakin arkdasimla ev onun olan ruyada sahildeyiz. Kumla oynayan erkek cocuk ve annesini goruyorum, arkadasim da yanımda, o cok guzel sonra. Onun annesi ve benim annemi yataga yatmis yorgan ortmus goruyorum, sonra birden yine luks evdeyim, pantolunu gormuyorum ama pacasini goruyorum, kalin pembe renkli ve gul deseni var, ayagimda da altın halhal, yerde oturmus bacagimi kivirmis sekilde gosteriyor gibiyim ama ben de cok guzel sekildeymisim. Sadece kendimi arkadasima gore daha fakir hissediyorum evi gorunce.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir