Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Mutfak Görmek

Rüyada mutfak görmek neye işaret eder?

Ben evli ve iki çocuk annesi 46 yaşında bir bayanım, rüyamda daha önce görmediğim bir mutfak gördüm. Mutfak eşyaları çok eskiymiş. Özellikle ocak oldukça dikkatimi çekiyor, çok eski ve emayesi dökülmüş, demirleri gözüküyor.

Bir gün öncede tanımadığım bir adam görüyorum, saçları uzun ve bıyıkları da uzun, uçları kıvırcık, kumral renkli, tabirlerini merak ediyorum yorumlarsanız sevinirim, teşekkür ederim.

Rüyada mutfak görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada mutfak görmek veya mutfakta olmak aile sıcaklığına ve manevi yönden beslenmeye ihtiyacınızı temsil eder. Bu besleyici anneniz veya sevgi görmek istediğiniz diğer kişiler olabilir. Mutfağa gitmek, mutfağa girdiğini görmek ya da mutfakta olmak bir değişimin, dönüşümün simgesi olup kişinin çektiği geçim sıkıntısının sona ermesi, işlerinin açılması, kazancının artmasına rivayet edilir. Modern mutfak ya da Amerikan mutfak görmek veya orada olmak ise rüyayı gören insanın yaşamında bazı değişiklikler yaptığını ve yaşam kalitesi yükseltmek için yaptığı şeylerin sonucunu beklediğini işaret eder.

Rüyada büyük mutfak eksikliğini hissettiğiniz aile özlemi ve manevi açlığın derecesinin büyük olduğunu simgelerken küçük mutfak bunun terine yorumlanır. Rüyada kirli mutfak , dağınık mutfak, harabe bir mutfak görmek sevgi veya ilgi beklediğiniz kişilerden umduğunuz sevgiyi ya da ilgiyi bulamamak, beklediğinizi alamamak, görememek anlamına gelir. Rüyada kendini mutfakta yemek pişirirken görmek bekarsa kısa bir süre sonra evleneceğine işaret eder.

Rüyada mutfak görmek rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bu sayfada mutfak terimi hakkında verilen bilgilerle içinde bulunduğunuz ruh halini bir arada değerlendirerek gördüğünüz rüyanın açıklaması çıkarabilirsiniz.

“Rüyada Mutfak Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda pazar günü vefat eden dayımı bizim evin mutfağında gördüm.Üstünde yeşil kazağı ve lacivert eşofman altı vardı(ölürken beyaz falinesi ve lacivert eşofman altı vardı)sanırımbir şeyler hazırlıyordu

ruyamda annem yenı mutfak dolaplarını cıkartıp eskı dolaplarını yerıne takıyordu, sonra ıkı dolabı ıc ıce gordum ve uyandım

rüyamda bi yanimda sevdigim adamla bi yanimda da kücük bir erkek cocugu ile agacli bir yolda yürüdukten sonra kendimi sevdigim adam ile bir evde gördüm önümde bir mutfak vardi bulasik yikiyordum sonra sevdigim adam benim kulagima birseyle fisildadi, mutfagi cok kafama takildi

Rüyamda mutfağa doğru gidiyordum, etraf karanlıktı. Sonra sandalyede oturan kara çarşaflı bir kadın gördüm. Hala mutfağa girerken korkuyorum. Bu neye işaret ediyor?

Ruyamda baska bir evin mutfagina esimle beraber girdik ve esim mutfak dolaplarini acip bana gosteriyordu bu nedemek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir