Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Mutfakta Kobra Yılanı Görmek

Rüyada mutfakta kobra yılanı neye işarettir?

Rüyamda önce koltuğun altına gizlenmiş daha sonra fırının altına geçip orada saklanmaya devam eden simsiyah parlak derisi olan bir kobra yılanı, ben mutfağa girince birden yerinden çıkıp karşıma upuzun boyuyla dikiliyor.

Yılanı görüp bağırmaya başlayınca eşim geliyor. Kobrayı boynundan tutup etkisiz hale getirmeye çalışıyor. Yılan kurtulmak için kendini sağa sola savuruyor. Eşim yılanı boynunun biraz aşağısından tutmuş, eşime tam “yılanı boynuna yakın tut, yoksa ısıracak” derken, yılan eşimi ısırıyor. Ben bağırmaya başlıyorum. “eyvah, yılan eşimi ısırdı, şimdi ölecek, kurtarın” diye. o sırada korkuyla kalktım. hala etkisindeyim rüyanın. yorumlarını bekliyorum lütfen.

Kimden: karanfil
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:41
Medeni Durumunuz:Evli

Rüyada mutfakta kobra yılanı görmek tabiri

Rüyanızın iki önemli unsuru vardır. Birincisi kobra yılanı görmek olup, yaratıcılığa ve yaratıcı enerjiye işaret eder. İkincisi ise yılan ısırması olup, bu konuda bilgi sayfanın yılan sayfasında yer almaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mutfakta Kobra Yılanı Görmek” için 2 yanıt

Rüyada bir yılanın ısırdığını görmek neye işarettir
İyi günler, bugün rüyamda kırmızı yeşil renkli bir kobra yılanı gördüm,  yılanın beni kolumun pazı bölümünden ısırığını ve zehrini hemen çıkarttığımı gördüm. Ara ara uzayan ve kısalan ve sürekli beni kovalayan bir yılandı, yılan ısırması ne anlama geliyor olabilir acaba, ilginize şimdiden teşekkürler.

Ercan selam,
Rüyalarınızı rüya gönder adresinden göndermenizi rica ediyoruz. Oradan gönderirken hakkınızda mümkün olan tüm bilgileri de yazmanızı istiyoruz. Hakkınızda bilgi vermezseniz sadece genel bilgiler aktarılabilir.
Yılan ısırması görmenin açıklaması yılan rüya tabiri sayfasında bulunmaktadır. Buna bir yorum ekleme imkanı eldeki bilgilerle yoktur. İçinde bulunduğunuz ruh halinizi de bir arada değerlendirerek mesajı siz tespit edebilirsiniz.
Rüyada yılan ısırması görmek, sinirli olma halini ve sağlığınız hakkında bilinçsiz endişeler taşıdığınızı gösterirken yılanın ısırdığını görmek aynı zamanda cinsel dürtüleri temsil edebilir.
Rüyada yılan sokması sonucu zehirlenme varsa, zehirli yılan tarafında ısırılmak içselleştirilmiş saldırganlık duygularını gösterir. Bu duyguları kontrol edemezseniz sağlığınızın bozulabileceğini işaret eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir