Rüyada Mutfakta Yangın Görmek

Rüyada mutfakta yangın görmek neye işarettir?

Merhaba, ben özlem 19 yaşındayım. Annemle aynı rüyayı gördük, dün gece rüyamda benim yüzümden mutfağımızın yandığını gördüm. Mutfağın tam ortasında yedi yaşındaki küçük oğlan kardeşim vardı, alevler onun etrafını sarmıştı ve hiç duman yoktu, atesin sıcaklığını da hiç hissetmedim. Ben mutfak kapısından kardeşime bakıp kendimi çok suçlu hissediyordum. Bizim aramızda ateş yoktu ama yine onu kurtaramayacağımı biliyordum. sonra alevin ucu kardeşime değdi ve kardeşim yavaşça yok oldu, buhar olurmuş gibi.

Kendimi rüyamda çok kötü hissettim, çok suçlu. Alevler çok aydınlıktı ve onlardan mutfak görünmüyordu. Rüyamı anneme anlattım, tam aynı olmasa da annem rüyasında aynı oğlan kardeşimi şişko ve yüzünde kocaman iğrenç bir ben olan bir adamın bağladığı sopadan çekip kurtarmış ama aynı zamanda öbür eliyle de o adamı çekmiş kendine. bir bakmış ki öbür elinde sadece küçük kardeşimin giysileri var ama kendisi yok olmuş.

Rüyada mutfakta yangın görmek neye yorulur?

Rüyada mutfak görmek aile sıcaklığına ve manevi yönden beslenmeye ihtiyacınızı temsil eder. Bu besleyici anneniz veya sevgi görmek istediğiniz diğer kişiler olabilir. Bakınız mutfak rüya tabiri sayfası.

Rüyada yangın görmek birkaç türlü tabir edilir. Rüyada bir evin yandığını görmek, yakında sizi üzecek bir haber alacaksınız demektir. Yangın sırasında kırmızı alev çıkması, maddi bir rahatlamaya işarettir Bakınız yangın rüya açıklaması.

Rüyanız aile sıcaklığı ve sevgi gereksinimi konusunda sorunlar olduğunu ifade etmektedir. Gerçek yaşamınızda kardeşinize siz ve anneniz yeterli sevgi, ilgi ve alakayı göstermedi veya gösteremediyseniz rüyanız bunu işaret ediyor olabilir.

“Rüyada Mutfakta Yangın Görmek” hakkında 3 yorum

 1. mrb bende ruyamda tam su içerken bardağın içindeki suyun birden alev aldığını gördüm…ama unu içmedim götürüp banyoya attım ama o hala yanıyordu….birde ruyada saçı zeytin yağıyla kına yakar gibi yapmak nedemek…?

 2. Ben Erol, İzmir Karşıyaka’dan. Ben rüyamda taksiyle evin evin önüne geldim, taksiciyle kavga edip ve gönderdim, sonra eve bakınca bir anda evimizin sadece mutfağı yanıyor, ben yalnız yasayan biriyim, ablamlar ayda senede bir gelirler, sonra eve girdim tam mutfagı söndürmeye koşarken ablam kardeşim eniştem yegenlerim odada kapı acık sekilde içeride siyah dumanlar hepsi ölmüş gibiydi, çok korkunçtu sonrası yok bu kadar oradan sonra kalktım zaten.

  1. Rüya yorumcu

   Erol merhaba,
   Bundan sonra rüyalarını rüya gönder sayfasından gönderirsen daha sağlıklı açıklama alacağına emin olabilirsin. Burası sadece yorum ekleme alanıdır.
   Görmüş olduğun rüya gerçek yaşamında bazı olayların kontrolün dışında gelişmesinin, onları kontrol edememenin sende bir öfke yarattığını temsil ederken aynı zamanda öfkeyi kontrol etmeyi öğrenmek, sonradan pişman olacağın şeyler yapmamak gerektiğini temsil etmektedir. Mutfaktaki yangın ve oradaki olanlar ise öfkeni kontrol edemezsen yaşayacağın can sıkıntılarından birine örnek olarak rüyada yer almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir