Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Mutlu Olmak

Rüyada mutlu olmak neye işaret eder?

Ben dün gece ve ondan bir kaç gece önceleri de tam 4 yılın üstüne ayrıldığım ve hala onu sevmekte olduğum bir ilişki içerisindeyim. Rüyamda onu gördüm ve rüyada o kadar mutlu oldum ki ama rüyanın içinde bile kendi kendime “oglum bu bir rüya” diyebilmekteydim, oda bana çok yakındı, annesini de gördüm rüyada, bize hiç bir şey demiyordu, onların evinde oturuyorduk, ne olur bu konuya açıklama getirin Saygılar Admin.

Rüyada mutlu olduğunu görmek yorumu

Ediz selam, ne zaman ayrıldığınızı yazmamışsın. Bir kaç gün, ya da hafta içinde ise rüyan sevdiğini görmek, daha uzun ise eski sevdiğini görmek anlamında değerlendirilmelidir. Ancak ne olursa olsun aranızda her şeyin bitmediğini, halledilmesi gereken bazı şeyler olduğunu anlatmaktadır. Gelişmeleri yazar mısın.

Rüyada mutlu olmak, telafi edici bir rüya olabilir. Mutlu olduğunu görmek bilinç altınız gerçek yaşamınızda yaşadığınız bir üzüntü ya da stresi telafi etmek için çalışıyor olabilir.

“Rüyada Mutlu Olmak” için 2 yanıt

19 yaşındayım rüyamda lisede hoşlandığım kişinin bana çıkma teklifi ettiğini gördüm, buna çok mutlu oluyorum ama ondan çok hoşlandığım halde evet demeye dilim varmıyor. yorumlarmısınız

Gamze merhaba, rüyanız gerçek hayatınızda kafanızda kurduğunuz senaryonun uykunuzdaki yansımasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir