Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Mutlu Olduğunu Görmek

Rüyada mutlu olmak ne demek?

Kolay gelsin. Uçar gibi mutlu huzurlu eve gidiyorum. Arkadaşlarım beni yan apartmanın balkonundan izliyorlar. İçlerinde tanıdığım biri vardı tam eve girdim bir de baktım bende o arkadaşımın beni izledikleri balkondayım. Eve giderken elimde sigaram vardı. Balkona varınca sigaram yerdeydi ve kazağım çıkmıştı.

Sigarayı aldım. Ama kazağımın bir kolu 19 litre içi su dolu damacananın içindeydi. Yani kapak olarak kullanılmıştı. Kazağımı Damacana dan çektim aldım. Tanıdığım arkadaşım dedi ki “sen ne yaptın, damacananın içinde fındık yılanı” vardı. Ben de şaşırdım ve balkondan içeriye kaçtım kapıyı kapattım ama yılan kapının altından süzüldü ve bana saldırdı.

Bende kendimi korudum bir şey olmadan uyandım. Birde kız kardeşimle küstüm. Bizden uzak duruyor. Ben sert konuştum “sizden şikayetçi olacağım” dedi. Rüyayı yorumlama da belki bir yararı olur diye anlattım. Teşekkür ederin. Deniz tarafından 01.03.2013 / 03:18 tarihinde gönderilmiş. Rüyanın unsurları: mutlu olmak, huzur, arkadaşlar, balkon, sigara, kazak, damacana, fındık yilanı, yilandan kaçmak.

Rüyada mutlu olduğunu görmek yorumu

Deniz merhaba,

Gördüğün rüya, gerçek yaşamında kimi şeylere mola verdiğini, mutlu ve huzurlu bir zaman dilimi yaşarken hedeflerine giden yolu yeniden gözden geçirmekte olduğunu simgelemekte ancak tam mutluluk ya da başarı için içindeki kimi gizli küçük korkulardan uzaklaşman gerektiğini simgelemektedir. Başarı, huzur ve mutluluk hep senin yanında olacak.

Rüyada mutlu olmak , telafi edici bir rüya olabilir. mutlu olduğunu görmek Bilinç altınız gerçek yaşamınızda yaşadığınız bir üzüntü ya da stresi telafi etmek için çalışıyor olabilir.

Rüyada balkon görmek Arzu, Yüksek statü, Prestij, Sosyal çevreyi simgeler. Sizin prestij ve yüksek statü aradıgınız anlamına gelir. Ayrıca, sosyal çevrenizi genişleteceginiz, yeni insanlarla kuracagınız diyalog ve bağlantıları işaret eder.

Rüyada sigara görmek , gerçek yaşamınızda kendinize bir kısa mola verme gereksinimi duyduğunuzu simgeler.

Rüyada damacana görmek gerçek yaşamınızda davranışlarınızın kontrol altında tutulduğunu, olumsuz bir davranışta bulunmamanız için çaba sarfedildiğini simgeler https://www.ruyabul.com/ruyada-damacana-gormek.html

Rüyada yılan görmek en çok rüyalar arasında gelir ve çok önemli mesajlar verir. Yılan rüyaları dikkatle incelenmeli ve dikkate alınmalıdır. Gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri simgeleyebilir.

“Rüyada Mutlu Olduğunu Görmek” için 2 yanıt

Yüzünü gormedigim biriyle sevgiliydik çok mutlu hissediyordum daha önce hiç olmadığım kadar. Bir kafeye gittik ve beni ailesiyle tanistiriyordu, uyandığımda da gerçekten mutlu hissediyordum. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyanız daha çok telafi edici bir rüyaya, aslında olmasını istediğiniz şeylerin beyniniz tarafından senaryolaştırılmış haline benziyor. Bu tür rüyalar iki anlam taşır. Birincisi üzüntülü iseniz kendinizi iyi hissetmenizi sağlar, ikincisi ise bu güzelliklere, mutluluklara kavuşmak için bir şeyler yapmanız gerektiğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir