Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Mutluluk

Rüyada mutlu olmak ne demek?

Rüyada görmekBen aslında evliyim ama rüyamda eski bir arkadaşın akrabası ile nişanlıymışım, çok mutluydum saçlarımı kendimi çok güzel hissediyordum, yolda bir yere gidiyordum bu rüyanın anlamını yazar mısınız lütfen?

Rüyada mutluluk görmek yorumu

Rüyada mutluluk görmek Bu bir telafi edici rüya olabilir ve genellikle ters anlam taşıyan aykırı rüya gurubunda düşünülebilir. Mutlu olmak, mutlu olduğunu görmek gerçek yaşamınızda üzüntü ya da stres altında iseniz bu rüya uyanık hayattaki sıkıntınızı telafi etmeye çalışıyor olabilir.

Rüyada mutlu olmak teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazen geçmişin bir yansıması olabileceği gibi bazende günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak kimi durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.

“Rüyada Mutluluk” için 2 yanıt

Merhaba. Rüyamda bilmediğim bir yerdeyim. Aslında yüz yüze hiç görüşmediğim fakat çok yakın olduğum bir kız arkadaşımla birlikte sebebini bilmediğim bir konu yönünde çok neşeliyiz. Mutluluktan yanaklarımız kulaklarımızda. Sonra biz mutluluktan el ele tutuşup koşmaya başlıyoruz. Daha sonra bir merdiven beliriyor öyle hızlı koşuyoruz ki merdivenin üzerinden uçarak geçiyoruz. İnsanlar hayretle bakıyorlar bize. Ama biz uçmaya devam ediyoruz. Sonunda bir yere varıyoruz. Havada gri bulutlar ve o bulutlar arasından aşağı sarkan bir dal görüyoruz. O dala tutunuyoruz. Aşağısı masmavi deniz. Daha sonra ben denize atlıyorum. Rüya bu kadardı, güne de gülümseyerek başladım bu rüya sayesinde. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda gizli korkularınızı kendinizi dışa vurarak, eğlenerek, pozitif düşünerek bastırmak gibi bir üstün yeteneğiniz olduğunu ve bu yeteneğinizle (şu anda farkında değilsiniz) her zaman mutlu ve başarılı olmayı başaracağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir