Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada mutsuz olduğunu görmek

Rüyada mutsuz olduğunu görmek neye çıkar?

Merhaba, son günlerde üst üste gördüğüm bir rüyayı yorumlamanızı rica edecektim. Sokaklarda sağ elimde 6 yaşında bir erkek çocuğu sol elimde 3 yaşında bir kız çocuğu. O kadar çok mutsuzum ki sokakta gezerken benim samimi olduğum bir arkadaşımla karşılaşıyorum ama gerçek hayatta tanımıyorum, o kişiye “ben o kadar çok mutsuzum ki” diyorum “neden” diye sorduğunda “erkek çocuğuna bakıyorum ve bir hata yaptım” diyorum, çocuklar şuan başka biriyle sözlü olan erkek arkadaşımla benim oluyor, ben “nasıl bu adamı affettim? neden evlendim ben bununla?” diye ağlıyorum, arkadaşımda “ama iki tane çocuğun var bu yetmez mi” diyor, bende “ölüyorum ben mutsuzluktan, neden ben bu adamı affedip evlendim” diye tekrar edip duruyorum.

Bir gün sonra aynı çocukları tekrar rüyamda gördüm. Eski bir köy evinde ailemle birlikteyim ama onlar beni duymuyor, görmüyorlar, ben ağlıyorum çok mutsuzum bana bakın diye, o sırada bulutlara bakıyorum Atatürk ve çocukları bir masada ders kitaplarının arasında görüyorum, Atatürk beni gösteriyor çocuklara “bu ağlayan kadın sizin anneniz” diyor, bende “ben bekarım nasıl benim çocuklarım olacak” diyorum, Atatürk’te “bu iki çocuğu sen dünyaya getirdin, senin çocukların” diyor “ama ben çok mutsuzum, ben ne yapacağım, ne olur bana yardım edin” diyorum. Kendimi hep mutsuz gördüm, çocuklar yine şuan başkasıyla sözlü olan eski erkek arkadaşımdan olmuş oluyor. Yorumlayabilir misiniz?

Rüyada mutsuz olduğunu görmek yorumu

Sevda merhaba, rüyanızın en önemli unsuru bunları üst üste görmenizdir ki bu durum rüyanın kıymetli bir anlam taşıdığını temsil eder. Rüyada görülen çocuklar umut, özlem, masumiyet, saflık, mücadele, geçmiş yaşam, kısmet anlamlarına yorulur, lütfen çocuk rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

Rüyada çok mutsuz olduğunu görmek rüya sahibi için gerçek hayatında yaşanılan hayal kırıklıklarından ders çıkarmak, bunlardan bazı şeyler öğrenmek ve mutlu olmanın yollarını bulmak gerektiğini gösterir, bakınız mutsuz olmak rüya yorumu.

Rüyanın ikinci bölümünde geçen olaylar ise bu dertlerden, sıkıntılardan kurtulmak, hayal kırıklıklarının olumsuz etkisini üzerinden atmak için gerekli güç, mücadele azminin sizde var olduğunu ve bunların sayesinde huzura kavuşacağınızı ifade etmektedir.

“Rüyada mutsuz olduğunu görmek” için bir yanıt

Rüyada mutsuz olmak
Ben 43 yaşındayım, evli ve 3 çocuk annesiyim, mutsuz ve yorgunum. Rüyamda bu gece çok ağlıyordum ve mutsuzdum, bunun üzerine birde hamile olduğumu öğrenince dünya başıma yıkılıyor sanki. O kadar çok ağlıyorum ki anlatamam. Sonra tuvalete gidiyorum ve tuvalette klozetin kenarında kan görüyorum, sonra birden çok kanama oluyorum ve çok korkuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir