Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Müzik Aletleri Görmek

Rüyada müzik aletleri neye işaret eder?

Merhaba, hocam bir arkadaşım sizi tavsiye etti, rüyalara hemen cevap veriyormuşsunuz o nedenle rüyamı size yollamak istedim.

Rüyamda teyzemlerin ve anneannemin oturduğu semtte ara sokaklarda geziyordum, sokaklar müzik aletleri ile doluydu ama kimseler yoktur sanki akşama konser var ve aletleri gündüzden bırakmışlar gibiydi, durmadan yürüyordum ama kimseyi görmüyordum. Sonra eski sevgilimle karşılaştım. Ama durmadık o da yürüyordu. “Naber” dedi, “iyiyim” dedim, yolumuza devam ettik, aynı sokakları yürüyüp duruyordum, yaklaşık 5 kere daha onunla karşılaştım, gülümseyip geçiyorduk ve yola devam ediyorduk. Ben gidecek bir yer bulamıyordum.

Rüyamla ilgili ilginç kısım şu; eski erkek arkadaşımla hiç alakası olmayan bir semtti orası, yani ne bir tanıdığı oturur o semtte ne bir akrabası, hiç o semte geldiğini ben bile duymadım. Çok teşekkür ederim.Gönderen Hazal. Rüyanın unsurları: eski sevgili, sokak, sokakta yürümek, boş sokaklar

Rüyada müzik aletleri neye işaret eder?

Hazal merhaba, gördüğün rüya standart bir eski sevgiliyi görmek rüyası olup, ilave olarak sizin gerçek yaşamınızda kendinizi bir çıkmaz içinde kaldığınızı düşünmekte olduğunu göstermekte, kendini bu durum karşısında çaresiz hissettiğini göstermektedir. Ancak boş sokakta gördüğün müzik aletler bu konuda iyi şeyler söylemekte ve çok yakında sevineceğin, mutlu olacağın, eğleneceğin şeyler duyacağına işaret etmektedir. Çünkü rüyada müzik aletleri görmek rüyayı gören kişinini hareketlenmesine, canlanmasına, hayata daha pozitif bakmasına sebep olacak bazı güzel şeyler yaşamasına ve ardından başarıyı yakalamasına yorulur. Rüyada akort yapmak, kendini herhangi bir çalgıyı akort ederken görmek işlerinizin bozulacağı, kötüye gideceği anlamına gelir. Akort etmek bir çok sıkıntılarla karşılaşacağına, çabalarınızın belli bir süre için olumsuz kalacağına işarettir.

“Rüyada Müzik Aletleri Görmek” için bir yanıt

Rüyamda sevdiğim çocukla bir müzik odasına gidiyorduk, arkadaşı beni itti ve yere düştüm, kafamı vurdum, sonra o çocuk hiç umursamadı beni, müzik odasının arka taraflarında bir kızla oturup gizli bir bölmede öpüşüyorlardı, sonra çocuk saçı başı dağınık bir halde yanıma geldi. Bende “bir daha yanıma gelme” dedim o da “tamam sensiz daha iyiyim” deyip gitti. Bunu yorumlarsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir