Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Müzisyen Görmek

Rüyada müzisyen görmek neye işaret eder?

Merhabalar, ben rüyamda bir düğüne katılıyorum, cebimdeki bozuk paraları müzisyenlere veriyorum ve oradan ayrılıyorum. Düğün salonunun dışında insanlar konuşuyor “teröristler geldi” diyorlar, “polisi görünce kaçtılar” diyorlar ve sonra ben yürümeye başlıyorum. Bir anda geliyorlar römorklu bir araçtan silahlarını çıkartıyorlar ve bir kaç kişiyi öldürüyorlar. Yolcu otobüsüne dur diyorlar, şoför durmayıp gaza basıyor ve onu kafasından vuruyorlar.

Bende hemen yere yatıyorum bana da ateş ediyorlar isabet etmiyor. Sonra kalkıp koşuyorum arkamdan ateş ediyorlar kaçıyorum ve bir yerde kamyon oluyor, içine giriyorum korku içinde kamyonda kaleşnikof silah oluyor, elime alıp kamyonda bekliyorum. Arkadaşlarım geliyorlar “korkma” diyorlar bana ben çaresiz bekliyorum ve sesleri kulağıma geliyor, iyice panik yapıyorum, arabalarla geçiyorlar yanımdan ve ben saklanıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum teşekkurler.

Rüyada müzisyen görmek neye yorulur?

Avni merhaba,

Rüyada düğüne katılmak, hayatınızın değişmek üzere olduğunu işaret eder, düğüne gittiğini görmek, yaşamınızın bir yönün bittiğini, ancak başka bir bölümünün başlamak üzere olduğunu ifade eder. Bakınız rüyada düğün görmek rüya tabirleri sayfası.

Rüyada müzisyen görmek çevrenizde ayağı yere basmayan, size faydası dokunmayan kişiler olduğunu işaret eder. Detaylı bilgiyi rüyada çalgıcı görmek sayfasında bulabilirsiniz. Rüyanın devamında gelişen şiddet dolu gelişmeler ise gerçek hayatınızda yaşamış olduğunuz kimi hayal kırıklıklarının içinizde şiddet duygusuna yol açtığını ancak şu ana kadar öfkenizi kontrol etmeyi başardığınızı göstermektedir.

Rüyada orgcu görmek neye çıkar?

Orgcu org çalan kişi demektir. Rüyada orgcu birini görmek ahenk, kendini ifade etme, ruhsal güzellik anlamlarını simgeler. Kendinizi ifade etme yeteneğinizi doğru ve düzeyli bir şekilde kullandığınız anlamındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir