Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Nabız Görmek

Rüyada Nabız Görmek neye işarettir?

Rüyamda ölmüş annem ve ablamı görüyorum, daha önce hiç görmediğim bir evdeyim. Evde ablam ve ben yatak odasındayız, ben hayretler içerisinde ablama ve cine bakıyorum. Onun cin olduğunu namahrem yerini görünce anlıyorum, bu cin ablamdan çok genç onu fark ediyorum ve ablama zorla sahip oluyor, aynı şey anneminde başına geliyor ve ben korkarak bağırarak kaçıyorum, nefes nefese kalıyorum, nabzım duruyor.

Uyandığımda tüylerim diken dikendi ve kalbim sanki beynimde atıyordu. Sizden rica ediyorum bu rüyayı yorumlayın, bu neye delalettir?

Rüyada Nabız Görmek neye yorulur?

Feride Merhaba,

Rüyada bir cinin ölmüş birine sahip olduğunu görmek çok nadir görülen bir rüyadır ve reel hayatta yaşadığınız bir olayın sahip olduğunuz yüce değerleri dahi karıştıracak kadar ağır bir etki yarattığını göstermektedir.

Rüyada nabzının attığını duymak duygularınızı iyi tanımanız gerektiğini göstermektedir. Alternatif olarak,nabız atışı yaşam ya da korku ifade olabilir. Nabzının hızlı attığını görmek yaşam endişesi ya da korku ifade edebilir. Rüyada nabzının durduğunu görmek gerçek hayatınızda kendinizi bir tehdit altında hissettiğinizi işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir