Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Naftalin Görmek

Rüyada naftalin görmek neye işarettir?

Rüyamda eve geldiğimde annem ve yanında birisi halılara naftalin serpiyordu, önce annemin yanındaki kişinin kim olduğunu görmedim. Bir ara kafasını çevirince komşumuzun kızı olduğunu anladım ama bir şeyler olmuştu.

O an inanılmaz duygular içerisindeydim, birincisi kesinlikle aşık olmuştum ve çok heyecanlanmıştım ama bunu belli etmemeye çalışıyordum. Kesinlikle konuşmak istiyordum ama bir taraftan da beni terslememesi için dua ediyordum. Gülümsedim, o da gülümsedi.

Bana “nasıl yardımcı olabilirim?” diye sordu. Ben de saçmalamaya başladım ve sadece bir kaç mısır almak için geldiğimi ve herhangi bir art niyetim olmadığı anlatmaya çalışıyordum ama bir türlü olmuyordu, kelimeler birbirine karışıyordu ve ağzımdan anlamlı bir şey çıkmıyordu ve ben bunun farkındaydım.

Rüyada naftalin görmek tabiri

Rüyada naftalin görmek yaşlı bir akrabanızdan beklemediğiniz zamanda para yardımı alacağınıza işaret eder. Rüyada naftalin kokusu duymak ta aynı manaya gelir. Rüyada naftalin kullanmak, bir yerleri naftalinlemek, maddi konularda sıkıntıya düşmemek için ayağınızı yorganınıza göre uzattığınızı simgeler.

Rüyada komşu kızı rüyayı gören kişinin içinde olduğu sıkıntılı, dedikodulu bir dönemin sona ereceğine, huzur dolu günlere kavuşmaya delalet eder. Rüyada aşık olmak doğru yoldan ayrılmadan yolunuza devam ettiğinizde tüm arzularınıza kavuşacağınızı işaret eder. Rüyanın son bölümü ise hayatta her zaman soğukkanlı olmayı başarmak gerektiğini aksi halde insanın çok zor durumlara düşebileceğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir