Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Nakil Görmek

Rüyada nakil ne demektir?

Rüyamda okula gitmem gerekiyor ancak evden çıkmadan önce evin anahtarını arıyorum ama bulamıyorum. Ben anahtarı ararken o sırada bir okul arkadaşımdan telefonuma mesaj geliyor, arkadaşım mesajda okuldan başka bir okula nakil olduğumu daha doğrusu sürüldüğümü yazmıştı. Bu neye işaret?

Rüyada nakil olmak tabiri

Rüyada anahtar aramak sizin doğru yolu bulmak için ilerlemekte olduğunuzu, bu süreçte doğru sorular sorup doğru cevaplara ulaşmakta olduğunuzu, karşınızdaki fırsatları iyi değerlendirip kararlı bir şekilde hedefinize ilerlediğinizi gösterir, bakınız rüyada anahtar görmek sayfası.

Rüyada mesaj almak veya mesaj geldiğini görmek rüya sahibi kişinin amaçlarına ulaşmak için sabırlı olması ve bir süre daha sıkı çalışıp sonucu beklemesi gerektiğine yorulur.

Rüyada nakil görmek rüya sahibinin işini, evini veya mahallesini değiştirmek isteğini yansıtırken rüyada gelişen diğer olaylar bu isteğin sonucu hakkında ipucu verir. Rüyada nakil olmak veya evden eve ya da şehirden şehre taşınmak rüyayı görenin üzerindeki sorumlulukların onu oldukça yorduğunun işaretidir. Üstündeki yükü paylaşacak insanlar bulmalısınız manası taşır. Rüyada mübadele konusu da aynı şekilde açıklanır.

Rüyada nakletme
Rüyada kendi evinin eşyalarını bir yerden başka bir yere nakletmek iyilikle emredip kötülükten men etmeye, bir halden başka bir hale geçmeye işarettir. Rüyada kötü bir yerden iyi bir yere eşya nakletmek daha iyi bir duruma gelmeyi ifade eder. Her türlü ticaret malını yahut gıda maddesini nakletmek bereket ve bol kazanca delalet eder.

“Rüyada Nakil Görmek” için bir yanıt

Ruyamda bir okula naklim cikmisti, o okula gitmistim ve bulumdugum sinifta ilkokul arkadaslarim vardi, diger okulumdaki arkadaslarim yeni okuluma gelip bana bir soru soruyorlardi, bende cevapliyodum. Onlari kapiya kadar goturuyordum, bu sirada guvenlik gorevlisi gelip bana kizacakken ben ona kızıyordum, sonra eski okulumda aynı sinifta oldugum bir kizi ve erkeği goruyordum birbirimize sariliyorduk ayni okulda oldugumuzu fark edince.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir