Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Nalbur Görmek

Rüyada nalbur neye delalet eder?

Sayın admin merhaba, ben 31 yaşında evli 2 çocuk babası memurum ama haksız yere işimden uzaklaştırıldım. Şu anda zor zamanlar geçiriyoruz. Allah hayırlara çıkarsın dün gece güzel bir rüya gördüm, rica etsem yorumlar mısınız?

Rüyamda çok eski bir okul arkadaşımı gördüm, kendisini gerçekte yıllardan beri görmedim. Rüyamda onunla tesadüfen karşılaşıyoruz, onun çok zengin olduğunu, inşaat işlerine girdiğini, çok büyük inşaatlar yaptığını öğrendim. Karşılaşınca durumumu ona anlatıyorum ve bana “boş ver, canını sıkma, her şey olacağına varır. Gel sana bir nalbur dükkanı açalım, çoluk çocuğunun rızkı nasıl olsa çıkar” dedi. Bende kendisine “nalbur açmak kolay mı? benim beş kuruş param yok” diyorum, arkadaşım gerekli parayı bana vereceğini, ileride para kazandığımda istediğim zaman geri ödeyebileceğimi söylüyor. Sonra uyandım. Bu rüya beni çok mutlu etti? sizce ne manaya gelebilir?

Rüyada nalbur görmek yorumu

Değerli okurum, rüyanda karşılaştığın ve sana iyilik yapacağını söyleyen arkadaşın hakkında açıklama için rüyada arkadaş görmek sayfasını incelemenizi rica ediyorum. Rüyada yardım almak ya da rüyada birisinin yardım etmesi hayatınızda size destek olacak, sürekli yanınızda olan bir arkadaşınız olduğuna işaret eder. Bakınız rüyada yardım görmek sayfası.

Rüyada nalbur görmek geçmişte yaşanmış bazı olayların ortaya çıkacağına delalet ederken aynı zamanda biraz sıkıntılı günler geçireceğinize işaret eder. Rüyada nalbur olmak veya nalbur olduğunu görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında sıkıntı yaşamamak, dert ve sorunlardan uzak durmak, huzurlu ve mutlu olmak için; üzerine gereksiz yük almaması, kendisine ayak bağı olanlardan kurtulması ve atacağı her adımda daha dikkatli davranması gerektiğini ifade eder.

Rüyada nalbur dükkanına girmek veya nalburdan alışveriş yapmak rüyayı gören insanın hayatta kendi ayaklarının üzerinde durmayı başarması, bir çok kendi işini kendisinin çözmesi, başkalarına bırakmaması gerektiğini anlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir