Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Namaz Abdesti

Rüyada abdest almak neye işarettir?

Rüyada abdest almak, abdest aldığını görmek sıkıntılarından kurtulmak, umduğuna kavuşmak, borçlarını ödemek veya bir kimseye tanıklık etmek ya da korkularından kurtulmaya işaret eder.

Abdest alıp namaz kılmak borçlu ise borcundan kurtulmak, hasta ise şifa bulmak, kederden kurtulmak anlamına gelir. Abdest için su aramak ilk önce yaptığımız işte zahmet çekip sonra sevineceğimiz anlamına gelir. Abdest almak için su bulamamak istediğimiz şeyin çok zahmetli bir şekilde olacağı anlamına gelir. Güzel su ile abdest almak hayırlı ve faydalı işler yapacağınız anlamına gelir. Bal ile abdest almak ibadet etmek, dine hizmet etmek anlamına gelir. Bulanık su ile abdest almak keder, üzüntü yaşayacağınıza, sonra sevineceğiniz anlamına gelir. Temiz su ile abdest almak keder, korku ve borçlarınızdan kurtulacağınız anlamına gelir. Caiz olmayan şeylerle abdest almak keder, tasa, Gam içinde bekleyip istediğiniz şeylere muvaffak olamamak anlamına gelir.

Çeşmeden abdest almak bol rızk, kazanç sahibi ve zengin olacağınız anlamına gelir. Hamamda abdest almak gizli bir iş, utanılacak bir şey yapmak gizli işlerin ortaya çıkması, durumlar, haller anlamına gelir. Evde abdest almak evden ayrılmak, uzak yerlere gitmek istemek veya bulunduğumuz ortamdan ayrılacağınız anlamına gelir. Havuzda abdest almak keder ve üzüntüden parayla kurtulmak. İşlerinizin açılması anlamına gelir. Denizde abdest almak hükümet ile bir işiniz var ise işlerinizin devlet kapısında hallolacağı anlamına gelir. Döşekte abdest olmak eşiniz veya sevdiklerinizden ayrılacağınız anlamına gelir. Süt ile abdest almak Hayırlı bir iş yapmak feraha çıkmak. Sıcak su ile abdest almak Keder, üzüntü duymak. Uygun olmayan yerde abdest almak Muradına erememek. Abdestin eksik kalması İstediğiniz bir şeyi elde edememek. Bu rüya ile ilgili olarak daha detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını inceleyiniz.

Namaz için abdest almak keder ve sıkıntılarınızdan kurtulmak isteklerinize ve muradına kavuşmak anlamına gelir. Yağmur suyu ile abdest almak dünya hayatında iyi bir yaşamınız ahiret hayatında da iyi bir hal alacağınız anlamına gelir. Rüyada abdest alan birini görmek rüyayı gören kişinin yakınında bulunan inancı güçlü, imanı tam, düzgün karakterli birinin iyiliğini göreceğine delalet ederken bazı yorumcular ise birinin abdest aldığını görmek iyi bir kimsenin rehberliği sayesinde sıkıntılı bir durumdan kurtulmaya yorulmaktadır.

“Rüyada Namaz Abdesti” için 3 yanıt

Rüyamda babamın ölecegini duydum ve tanimadigim bir evde cenaze hazirliklarinin yapildigini öğrendim, oraya gittigimde babami sag gordum ona su icirerek sisitildigini daha fazla su dokme patlicak dedim anneme babama olmeden abdest almasini doyledim abdestini aldi tuvalete gitti sonra cikti beni yanina cagirdi bu arada abim isten izin alamayip gelemeyecegini duydum isi birakip erkek katdesimide alip gelsin dedim babamla konusmaya basladim babam resimlerime bak ben oldukten sonra ust tarafim kararmissa bu eksiktir bunu yap belim karamissa bunu yap die anlatiyoduki uyanadim.

Rüyamda babamın evinde namaz abdesti aldığımı gördüm. Baba evinde namaz abdesti almak ne demek olabilir. cevabınız için şimdiden teşekkürler.

selamunaleyküm.bende rüyamda gavs hzlerini gördüm bembeyaz giyinmiş yolda tek başına yürüyor ve kar yagıyordu sonra gavs hzleri tepe üzerinde bir ev vardı oraya çıkmak için emekleyerek çıktıgını gördüm ve sonra evin içine girdi abdest alıp mescide geçip oturdu.bu rüyanın yorumunu merak edixorum lútfen aydınlatırmısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir