Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Namaz Bozduğunu Görmek

Rüyada namaz bozmak neye delalet eder?

Rüyada namaz bozduğunu görmekRüyamda camide namaz kılıyorum ama çok uykum var namazı tamamlayamıyorum, namazımı bozup dışarı çıkmak istiyorum. Cami çok büyük, cemaat kalmamış yere adeta yığılıyorum, hemen yan tarafta cami içinde tuvalet varmış, kapısında görevliye soruyorum cami çıkışı nereden diye görevli kör gibi gözlerinin içi beyaz ama görüyor bana şuradan çıkarsın dedi, o yöne yürüdüm üç kişi konuşuyor sanki imam gibiler, sözlerinin bitmesini bekliyorum, bitmiyor, sonra göbekli olana soruyorum anlayabileceğim biçimde tarif etmedi, içimden kızdım göbeğine dürttüm, yanımızdaki betondan merdiveni gösterdi, biz daha caminin alt katında imişiz, caminin sonu görünmüyor, yalnız ben o kişiye rahatsızlandığımı söyledim ama kendimi öyle hissediyordum, namazımı tamamlayamadığım için utanmışlığımı rahatsızım diye söylemiştim ama o adamlar orada yoktu ben bunları yaşarken camide cemaat kalmamıştı, cemaatin içinde olduğumu görmedim, teşekkür eder, sağlık afiyet hayırlar dilerim.

Birde ben sık olarak yerden ayaklarım kesilir, havada yere basmadan durabiliyorum, tabii ki rüyamda, yanımda bulunanlara derim ALLAH’DA bana böyle bir meziyet vermiş derim gitmek istediğim yere böyle hızlıca giderim tekrar allahı SELAMETİ ÜZERİNİZE OLSUN.

Rüyada namaz bozduğunu görmek yorumu

İsmail merhaba, rüyanda bir çok olay geçiyor ama temel unsur rüyanda namazını yarım bırakmandır.

Rüyada namaz bozmak veya namazını yarıda bıraktığını görmek rüyayı gören kişinin ne kadar istese de, çalışsa da isteklerine kavuşamayacağı manasını taşır. İşlediği günahları gözden geçirmesi gerektiğini ifade eder. Rüyada namazı yarım bırakmak, namaz bozduğunu görmek, alternatif olarak niyet edilen şeye ulaşılamayacağını işaret eder.

“Rüyada Namaz Bozduğunu Görmek” için bir yanıt

İyi gunler ruyami yorumlarsaniz sevinirim, ruyamda ben namaza duruyorum, secdede ablam ayagiyla bana takiliyor ve onume geciyor, onumde kapi var kapiyi acinca da erkek kardesim bana bisey firlatiyor, ben namazi bozmamak icin hizla rabbanayi okuyorum ama genede korkudan namazi birakiyorum, birden oturarak namaz kilmaya basliyorum, sonrasinda disari gezerken cami havlusunda cemaaatin kartonlarda cuma namazi kildigini goruyorum, cami bahcesi biraz pis oldugu icin bende sonra temiz bir camide kilarim diyorum, hayirli gunler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir