Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Namaz Kıl Sözü Duymak

Rüyada namaz kıl sözü duymak nedir?

Selam, ben rüyamda çok eski bir arkadaşımın bana “namaz kıl” demesiyle uyandım. Rüyada arkadaşın kendisini görmedim, sadece sesini duydum, gaipten gelen bir ses gibiydi ama arkadaşımın sesi olduğuna eminim. Bu kişiyi şu an görmüyorum, bazı sıkıntılarım var, ramazandan itibaren namaza başladım ama hastalık nedeniyle iki gün ara verdim bu rüyanın yorumu nedir, şimdiden teşekkürler ederim.

Rüyada namaz kıl sözü duymak yorumu

Filiz selam, gördüğünüz rüya hayırlara işaret olup, namazın önemini size bir kez daha hatırlatan güzel bir rüyadır. Namazınızı kılıp, Allah’a yaklaşmaya çalıştıkça tüm sıkıntılarınız azaldığını, kalmadığını göreceksiniz.

Rüyada gaipten ses gelmesi gerçek yaşamda insanın içindeki iyi ve kötü yanların çatışmasını simgeler. Rüyada gaipten ses duyduğunuzda; duyulan ses iyi mesaj veriyorsa içinizdeki iyi tarafın etkin, kötü ses, inleme, haykırma, çığlık gibi ses ise içinizdeki karanlık, uğursuz tarafın etkin olduğunu gösterir. Siz namaz kıl sözünü duyuyorsunuz ki bu hayırlara alamettir.

“Rüyada Namaz Kıl Sözü Duymak” için 23 yanıt

rüyamda dükkanımın sahibi ban “namaz kıl” diyor ve bu kişi hacca gitmiş gelmiş birisi idi, sizce bu ne manaya gelir. 

Rüyanız ilahi bir rüya olabilir, çok kıymetli bir rüyadır. Namaz kılmıyorsanız hemen namaza başlamanızda büyük hayırlar vardır. 

ben rüyamda temizlenip bana birisi 2 rekat namaz kılmamı söyledi bu ne demek yorumlar mısınız şimdiden teşekkür ederim

Rüyamda kızımın “anne namaza başla artık istersen” diyerek kızdığını gördüm, kızım 11 yaşında sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz şuan rüyam ne anlama geliyor lütfen cevap

rüyamda ajda pekkanı gördüm namaz kılmasını ve ilim öğrenmesini tembihliyordum.Sonra bu rüyam gerçekleşti. Onun gibi sarışın bir akrabam a aynı şeyleri söylediğimi biliyorum çok şaşırmıştım.

rüyamda kıyametin kopuyor olduğunu gördüm etraf felaketti her şey birbirine girmişti ben çok korkmuştum sonra Allah’a yalvarıyorum bir şans daha söz namaz kılıcam diye . sonra uyandım… 15 yaşına gireceğim cinsiyetim kız.Öğrenciyim..

Rüyamda kız arkadasimin annesi bana bi kutu veriyor ve içinde bir seccade bide namaz kıl yazıyordu. Daha önce annesi beni hiç gormedi ne anlama geliyor acaba

İlk gece cennet cehennem kapısı gordum kapıda bir adam beni yonlendiriyodu sacı hafif uzunbguzel yuzlu ortada ayrılmıs sacları hafif kırlıklar vardı.nerden girdim blmiyorum ikinci gun allah bana namaz kıl dıyor olucegim ıcın malum ediyor diyip uyandıgımda sabah ezanı okunuyordu kıldım hemen yorum yapılırsa seviniri m.

Ben rüyamda bana dostun dediğin düşmanın guvenme namaz kıl senin kalbin çok temiz nasıl rahat edeceksin.dediler ama kimdi görmedim bine demek?

Ruyamda askerler pkk ile catisiyordu ve bende askerlerin yanindaydim, orada 1 askere sariliyordum oda bana sariliyodu 2 mizde mutluyduk tabi sarilirken ama tanimiyorum askeri ve sonra oradan 1 asker insallah ölmeyiz yoksa namaz hic kilmadik bu sekilde ALLAHIN karsisina nasil cikariz dedi aciklamasini yaparsaniz sevinirim simdiden tesekkur ederim. Ve sonra bende insallah kilicam diyorum

Tuana merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında manevi huzura kavuşmak için yerine getirmen gereken sorumluluklar olduğunu hatırlatan ikaz edici bir rüyadır.

Rüyamda ölüyorum. Allah bana “Namaza başla” diyor, sona beni dünyaya gönderiyor, orada konuşamıyorum. Sonra dilim çözülmeye başlıyor, annem de “kurtuldun, Allah seni affetti” diye bağırıyor, bende bağırarak “artık namaza başlayacağım” diyorum. 12 yaşındayım bu hafta böyle rüyalar çok gördüm ama en korkuncuydu korkuyorum. Ne yapmalıyım cevap yazarsanız sevinirim.

Selamlar, uykusuz bir gece geçirirken bir anda daldığımı fark ettim, kısa bir rüya gördüm. Şuan da uzun zamandır hayatımda olan erkek arkadaşımın ailesiyle tanıştığımı gördüm rüyamda. Devamında ise annesiyle karşılıklı konuşurken babası bana gel işareti yaptı. Bende peşinden gittim. Cami gibi bir yere girdiğini gördüm bende arkasından girdim ve bana namaz kılmamı söyledi. Bende “ne namazı” dedim. “Kılmadığın namazlar için” dedi. Bende “anlamadım” dedim. Bana sinirlendi “bilmiyor musun yoksa” dedi. Bende “nafile namazını biliyorum” dedim. “Geç içeri giyin kıl” dedi. İçeri geçtim. Etek ve başörtüsü aradım. O sırada biri geldi bayan benden önce geçti namaz kıldı. Ben o sırada uyandım. Gerçekten çok etkileyici ve gerçekçiydi. Üstelik hiç konuşmadığım birinin rüyama girmesi ayrıca etkiledi. Anlamı nedir? Yorumlar mısınız?

Hayırdır inşallah, bu gece rüyamda kollarım yara, korkuyorum, ölmüş annem kolumu görüyor “eyvah bugün öleceksin bu yılan derisi döküntüsü” diyor, ablamda “evet ölüm belirtisi” diyor, ben “hemen namaz kılayım, bugün öleceğim” diyorum, içinden bir ses ölüm vardı niye kılmadın diyor, rüyamda kılamıyorum. Sabah kalktım namaz kılmak sevinciyle su an ağlıyorum Rabbim herkese nasıp etsin öğle ezanını dört gözle bekliyorum ben niye bu kadar bekledim yaşım 32 sona geliyoruz Rabbim gunahlarimizi affetsin namazı dosdoğru kalanlardan eylesin inşallah.

Merhaba ben ruyamda balkon gibi bir yerdeydim once yukselen kara bir duman gordum ardindan o duman alcalip etraftaki evleri sariyordu ve alevler cikiyordu evlerin cayır cayır yandigini gordum ardindan dumanin ucu bana dogru geliyordu ve basinda siyah bir kurt vardi kurt bana namaz kil diye sesleniyordu cok etkilendim yorumlarsaniz sevinirim

Selamıneleyküm, rüyamda birinin benden namaz kılmamı istediğini ve bende namaz kıldığımı, kıldığım sürecede bana baktığını gördüm, manası ne olabilir?
Allah razı olsun.

Bundan uzun zaman önce bir rüya gördüm. lakin halen aklımda ve rüya hatırımda.rüyamda bir çay bahçesinde oturuyorum ve siyah çantam var.lakin oradan kalkıp bir yere gidiyorum.eski tarihi olan evlerin bulunduğu sokağa geliyorum.bakıyorum çantamı unutmuşum.ve bir eve girip oturduğum o çay bahçesini soruyorum.Kitaplarla dolu bir odaya giriyorum.masada kafasında namaz için erkeklerin kullandığı bir mes olan toprak rengi kıyafetler içinde bir adam oturuyor.önündeki kitaba bakıyor.etrafımı incelerken hemen karşımdaki pencereden sokağın numarasını görüyorum.57 ile başlıyor.sonra adam dönüp durumu aktarıyorum.Adam birden kafasını kaldırıp şöyle diyor.”sen namaz kılmaya başla biz sana yavaş yavaş göstereceğiz” diyor.Ben şaşkın bir şekilde sorduğum sorudan uzak başka bir düşünce ile kafamdan ne kadar güzel.bu adam bana tecvitli kuranı kerim okumayıda öğretir diye düşünürken uyanıyorum.Teşekkür ederim.

Merhabalar, rüyamda ölmüş olan bir arkadaşım bana namaz kılmamı söyledi. Ne anlama geldiğini söyler misiniz lütfen.

rüyamda annem benim ve yanımda birisi daha vardı o kişiyi hatırlamıyorum onun önüne etek ve eşarp benim önüme ise seccade ve tesbih koydu kalkın namaz kılın diye o annemle kıldı ama bn sonra kılcam diye kılmadım bu rüyayı görmeden öncede hiç bir namazımı kaçırmadan kılmam lazım artık diye düşünmüştüm kendi kendime

Merhaba rüyamda teyzem bana namaz kıl diyordu kendiside namaza başlamıştı ve bu teyzemle gerçekte aram bozuk anlamı nedir acaba

Merhaba annemin adı esme.. Onunla ilgili bi rüya söyleyeceğim babam rüyasında bir adamın annemin için esme namazını kılsın demiş acaba yorumu nedir . rüyayı gören babamdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir