Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Namaz Kılarken Yüksek Yerden Düşen İnsanlar Görmek

Rüyada namaz kılarken yüksek yerden düşen insanlar görmek nedir?

Merhaba. Geçen gece rüyamda çok yüksek bir binada, insanlar önümde namaz kılıyordu ama önleri boştu, namazı kıldıran imam allahu ekber deyip topluluk secdeye vardığında binadan hepsi aşağı düştü, sonra imam bana gelip insanların namaz kıldıkları o betonu gösterip, biraz daha büyük yapılsaydı düşmeyecekti insanlar dedi ve rüyam bitti yorumunuzu bekliyorum.

Rüyanın unsurları: çok yüksek bina, namaz kılmak, binada namaz, toplu namaz, namaz kıldıran imam, allahu ekber, cemaat, secdeye varmak. 15 Mart 2010, 02:18

Rüyada namaz kılarken yüksek yerden düşen insanlar görmek yorumu

Gördüğünüz rüya çevrenizdeki günahkar insanları işaret etmektedir. Bu insanların işledikleri günahları siz biliyorsunuz ve bundan rahatsızlık duyuyorsunuz anlamı çıkmaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Namaz Kılarken Yüksek Yerden Düşen İnsanlar Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kadınla erkeğin beraber namaz kılması
Rüyada iş yerinde patronumla namaz kıldığımı gördüm, patronum erkek, yan yana namaz kılıyorduk bu ne anlama geliyor?

Serap merhaba,
Rüyada patron görmek aslında çalışma hayatı ile alakalı bazı sorunları işaret eder. Ancak senin gördüğün rüya, yani patronun ile namaz kıldığını görmüş olman işiniz, iş yeriniz veya patronunuz hakkında hayırlı gelişmeleri ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir