Rüyada Namaz Kılmak

Rüyada namaz kılmak neye delalet eder?

Patronum Hristiyan ben onun evindeyim, eşini namaz kılarken gördüm ve çok şaşırdım, aynı zamanda eşini birileri dövüyor diye cama koştuk ve orada üstü açık arabanın içinde dört kisi ama ikişer ikişer adamlar birbirlerini yumruklar vuruyordu, yani patronum başkasını yumrukluyordu biz korkmuştuk patronumu dövüyorlar, öyle korktum uyandım. Ben Almanya’da taksi şoförlüğü yapıyorum. Buna bana yorumlar mısınız? Selamlar.

Rüyada namaz kılmak neye yorumlanır?

Rüyada namaz kılmak, namaz kıldığını görmek hemen hemen herkesin gördüğü bir rüyadır ve çok hayırlıdır. Namaz kılma rüyaları farz namazı, cuma, nafile ve bayram namazları olarak ayrı ayrı yorumlanırlar. Rüyada abdestli olarak normal şartlarına riayet ederek, rüku ve secdelerini tam yerine getirerek kıbleye dönmek suretiyle farz namaz kıldığını gören kimse Allah’in farzlarından birini yerine getirir. Zulmen birisinden aldığı malı veya birisine olan borcu öder. Aynı zamanda rüyada namaz kıldığını görmen kişi uyanık hayatında yaramaz ve çirkin işlerden de sakınır şeklinde yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Namaz Kılmak” hakkında 5 yorum

  1. ben rüyamda kara kedi gördüm önce korktum sonra o kara kedi namaz kılan birinin ayaklarında dolaştı ve üzrimden atlayıp yatağın diğer ucuna yattı.

  2. Rüyamda namaza başlıyorum.Bir kaç rekat namaz kılıyorum, daha sonra seccadenin üzerinde çocuklarımla neşe içinde yemek yemeye başlıyoruz.Hatta gülüyoruz ondan sonra ben diyorum ki çocuklar ben namazdaydım bu böyle olmaz diyorum kendi kendime kızıyorum bu çocuk oyuncağı değil ki diyorum ve ayağa kalkıyorum..

  3. Merhaba, ben rüyamda sıkça namaz kıldığımı görüyorum ve secdeye gelince başımı kaldıramıyorum ama ben güçlükle başımı kaldırıp namazımı kılmaya devam ediyorum.

    1. Bence iyi bir şeydir inşallah, çünkü rüyada namaz kıldığını görmek her zaman hayırlara işaret derler büyüklerimiz.

  4. Merhaba, Bugün rüyamda erkek kardeşimi (16 yaşında) yatarak namaz kıldığını gördüm. Ama onun Basi kıbleye dogruydu ayaklari degil. Öbür kardesim rüyamda kiziyor bu nebicim namaz kiliyor diye ama bende diyomki birak cocugu hevesini kirma. Sonra odayada girince gizli kirdi ve kalkti seccadesini alip. Normaldede namaz kilar kardesim ama tabikide ayakta kiliyor.
    Bunun aciklamasi nedir. Iyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir