Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Namaz Öğretmek

Rüyada namaz öğretmek neye işarettir?

Rüyada namaz öğretmekMerhaba, rüyamda, sanki alışverişteyim ancak tanımadığım yerler ve alış veriş merkezinde yanımda olan iki kadına  (günlük yaşamda tanımadığım) kılmaları gerektiğine dair namazın önemini anlatıyorum, onlara namaz kılmayı anlatıyorum, öğretmeye çalışıyorum. O kadınlar namaz kılmak istemiyorlar, itiraz ediyorlar. O esnada babam yanımıza geliyor ve beni destekliyor. Rüyada genel olarak namaz üzerine çok şeyler söyledim bu sözleri günlük yaşamda söyleyemem.

Not: ben kapalı bir kızım, elimden geldiği kadar ibadetimi yapıyorum. Babam da ibadetini yapar ama dini konuda kimseye taraf olmaz, hür iradeden yanadır. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim, bunun manası nedir? Teşekkür ederim. Zelcan.

Rüyada namaz öğretmek neye yorulur?

Zelcan merhaba. Bu değerli rüyayı gördüğün için kendini şanslı kabul etmelisin ve paylaştığın özellikle teşekkür ediyorum. Rüyada alışveriş merkezi görmek içe kapalı bir ruh hali içinde olduğunuzu ancak bundan kurtulmak istediğinizi ifade eder.

Bilindiği gibi rüyada namaz görmek en makbul rüyalardan biridir ve Rüyada namaz görmek, namaz kılmak, namaz kıldığını görmek, insanın manevi yönüyle ilgili olumlu, güzel mesajlar verir. Rüyada kılan kimse bütün dertlerinden kurtulup, huzurlu bir hayata başlayacak demektir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Sizin rüyanız ise içinizdeki Yüce Allah sevgisinin büyüklüğünü anlatmakta, onun elçisi olma hayallerinizi simgelemektedir ( tabii ki sadece bir kul olarak )

“Rüyada Namaz Öğretmek” için 2 yanıt

Teheccüd namazı
Ben sevdigim cocuk icin teheccut namazina yattim, sevdigim cocugun mahkemesi vardi, 4 senedir bosanamiyor ve bende teheccut namazina yattim, ruya gordum, ruyamda mahkeme salonunda kapali beyaz basortulu kadinlar ve ellerinde beyaz kagitlar vardi ama kagitlar bostu, sonra sevdigim cocukla ben bir sahil kenarinda kalabaligin iicnde bulduk kendimizi ve insanlarin uctugunu gorduk, ruyam bu, insallah hayirlidir. 23, Kadın, Flört, Satis danismani.

Hira merhaba, ya anlatmak istediklerini doğru yazamamışsın ya da bazı şeyleri yanlış biliyorsun. Teheccüd namazına yatma cümlesini anlayamadım. Ben “Teheccüd namazı kılmaya niyetlendin ve o gecenin akşamında uykuya yattın (gece namaza kalkmaya niyetlisin). O sırada bu rüyayı gördün.” şeklinde anlıyorum. Bunları sadece sana yardımcı olmak için yazıyorum yoksa ben din alimi falan değilim. Sonuç olarak bu rüyanın bir mesaj vermediğini düşünüyorum. Kafanı fazla taktığın bir şeyin uykundaki yansımasına benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir