Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Namaza Durmak

Rüyada namaza durmak neye delalet eder?

Bugün sahurdan sonra namaza daha vakit var diye tekrar uzanmıştım ezan okunurken kalkamadım yattığım yerde dinledim ezanı ve kalkmakta zorlandım biraz sonra topladım kendimi vakti geçmeden namazımı kılıp yatayım dedim namazımı kıldım ve uyudum.

Rüyada namaza durmakRüyamda kalabalık bir topluluk halinde denizin içinde namaza durulmuş bekliyoruz, öyle ki kayaların üzerinde bile namaz için secdeye duranlar var, biz imamı bekliyoruz, Allahü Ekber demesiyle namaza başlıyoruz. Deniz boğazımıza kadar gelmiş, ben denize dalıp rükuya eğilince sağ parmağımdan bir yengeç tuttu ve namazı bırakıp eve koşmaya başladım, yengeç bu sefer sol elimde ve küçük kuyruğu var kuyruğu ile dokunup zehir akıtıyor. Elimden düşürdüm, kaçıyorum hala bana zehir fırlatıyor, ayaklarıma akıtıyor. sonrasında kayboluyor, gidiyor. Evde ev halimle perdeler açık evin içinde yabancı bir erkek, hem kaçıyorum açık başımı görmesin diye hem de perde aralarından bakıyorum kim bu nereye gidiyor diye. Hatırlayabildiğim kadarını yazdım yorumlarsanız sevinirim. hakkadost. 18 Mayıs 2012, 20:29.

Rüyada namaza durmak yorumu

Merhaba, gördüğünüz rüya, yakın zamanda hayatınızı inanılmaz derecede değiştirecek, hayal dahi edemeyeceğiniz şekilde güzelleştirecek bir fırsatı, bir kısmeti kaçırdığınızı simgelemektedir. Bu fırsat sadece sizin yüzünüzden değil, çevrenizdekilerin etkisiyle de kaçırılmış olabilir. Ancak tertemiz kalbiniz, güçlü inancınız ile yeni fırsatların, kısmetlerin önünüze geleceğine inanabilirsiniz.

“Rüyada Namaza Durmak” için bir yanıt

gizemli bir kadın vardı yanımda ona nasıl namaz kıldığımı gösteriyordum kıble tersti 1 kere secde yaptım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir