Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Nane Görmek

Rüyada nane neye işarettir?

Rüyamda daha doğrusu kabusumda kız arkadaşımla beraber bir nane bahçesinde, nanelerin arasında yürüyoruz. Orada çimen yeşili bir kobra yılanı bizi kovalıyor, beraber kaçıyoruz, kız arkadaşımı tam ısıracak kız arkadaşımı ileri itekliyorum kurtuluyor.

Sonra tekrar koşmaya devam ediyoruz, aynı bir daha ısıracak gibi oluyor, bende yine aynı hareketi yapıyorum, en son yoruluyoruz, yılanda fazlasıyla yaklaşıyor. Yılan kız arkadaşıma tam saldıracak gibi olurken onu bahçenin dışına atıyorum, peşine bende atlıyorum hemen. O an uyanıyorum hemen, bu neye işaret olabilir sizce, yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Rüyada nane görmek tabiri

Rüyada nane görmek genel anlamda maddi bakımdan iyileşmeye işaret ederken rüyada yeşil nane, taze nane yakında ele geçecek hayırlı para olarak yorumlanır. Rüyada kuru nane görmek ise biraz daha emek vermek sonucu kazanılacak paraya rivayet edilir. Rüyada nane toplamak, rüyayı gören kimse biraz çalışmayla para kazanır. Rüyada nane satın almak, büyük bir kısmete sevinir.

Rüyada kobra görmek, yaratıcılığa ve yaratıcı enerjiye işaret eder. Rüyada yılandan  kaçtığını görmek ölümle yaşam arasında kimi çelişkiler içinde olduğunuzu, ölümü ve öbür dünyayı aklınıza taktığınızı ifade eder. Gerçek yaşamınızda bu çelişkilerden kurtulmak için dengeyi sağlamalı, bu dünya için yapmanız gerekenleri ihmal etmemeli, öbür dünya için ibadet vb. şeyleri yapmalısınız mesajı verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir