Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Napolyon’u Görmek

Rüyada Napolyon’u görmek neye çıkar?

Rüyamda 2 kişi ile konuştum önce Napolyon geldi üzerinde general üniforması vardı bana belindeki kılıcı kınından çıkarıp verdi, benim hacca gitmemi ve oradan bu kılıcı bulmamı istedi, kılıcı tam alacakken yok oldu, yerine esmer tenli uzun boylu iri yarı kısa ve yana yatık saçlı bir adam belirdi, bana neden hala hacca gitmediğimi söyledi.

Rüyada Napolyon ile konuşmak tabiri

Emir selam, bu çok ilginç rüyayı dostlarımızla paylaştığın için teşekkür ederim. Napolyon bilindiği gibi 1769 tarihinde Korsika’da doğmuş 1821 yılında ölmüş ünlü Fransız komutan ve devlet adamıdır. Hem Fransız devrim savaşlarında hem de Napolyon savaşları sırasında Fransa’ya liderlik ettiği gibi tüm Avrupa’yı da etkilemiş bir komutandır. Sözü edilen savaşların ve girdiği çatışmaların büyük bölümünü kazanmış; 1815’deki nihai yenilgisine kadar hızla Avrupa kıtasının hakimiyetini ele geçirmiştir. Tarihteki en önemli komutanlardan biri olan Napolyon’un savaşları dünyanın her yerinde askeri okullarda ders olarak okutulmaktadır ve kendisi Avrupa tarihinin en ünlü ve en tartışmalı siyasi figürlerinden bir tanesidir. Kaynak: Vikipedi.

Rüyada Napolyon’u görmek rüyayı gören kişinin daha fazla yetki elde etmek, güç kazanmak ve daha fazla kişiyi kontrol edip yönetmek arzusu taşıdığını gösterir. Rüyada Napolyon olduğunu görmek ise kişinin bu arzularını gerçekleştirmek için gerekli yeteneklere sahip olduğunu ve bu yönde ilerlediğini ifade eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar, konuşmalar ise hayatta hedeflerine ulaşmak için öncelikle manevi zenginliğe kavuşmak gerektiğini, inanç ve ibadetini daha da güçlendirmek gerektiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir