Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Nar Ağacı Görmek

Rüyada nar ağacı neye delalet eder?

Değerli  kardeşim, ben uykumda üzerinde Arapça ALLAH yazısı olan nar ağacı gördüm ve onu ovaladım, sevdim. Ben rüyamda bu ağacın altına çağrıldım ,zahmet olmazsa bunu yorumlayın. Çok teşekkür ederim.

Rüyada nar ağacı görmek yorumu

Mahmut selam, gördüğün rüyada ilahi bir mesaj olabilir ama bunu ben bilemiyorum, hakkında hiç bilgi vermemişsin. Rüyada geçen nar ağacı görmek, ağaç üzerinde gördüğün Arapça Allah yazısı ve özellikle senin bu ağaç altına çağrılmak gibi unsurların tamamı hayırlı şeyleri işaret ediyor.

Rüyada nar ağacı görmek rüyayı gören kişinin halk arasında sözüne sadık, güvenilen ve saygı duyulan birisi olduğuna delalet eder. Sizin her zaman iyilik yapmanız, etrafınıza yardımcı olmanız beklendiğini ifade eder. Ağaçta gördüğün yazı hakkında detaylı açıklama rüyada Allah yazısı görmek sayfasında detaylı olarak anlatılmıştır. Rüyanın en ilginç yanı senin bu ağaç altına çağrılmandır. Gerçi nasıl çağrıldığını yazmamışsın ama bana göre bu durum seni hayır işlemeye veya sana ihtiyacı olan birilerine kulak vermeye davet etmektedir. Öte yandan rüyada nar görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Nar Ağacı Görmek” için bir yanıt

Merhaba. Ben rüyamda dayimın tavuk folluklarindan kucağıma dolu dolu yumurta topladım, alabildigim kadar anneme veriyordum. Sonra ananemin bahçesinde 2 nar ağacı olduğunu gördüm ama 2 ağaçta çok nar var. 1.ağaçta narlar bir kısmı çürümeye başlamış. Annanem annemle bana “narlar çürüyor, buradan nar toplayın alın” diyor ama bazen narlarin kırmizi elma oldugunu da gordum, annem toplamaya basliyor poşet poşet ve bu şekilde uyandım. acaba nedir bu rüyanın yorumu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir