Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Nara Görmek

Rüyada nara görmek neye çıkar?

Rüyamda abimle giderken bir mısır tarlasının yanından geçiyoruz. Tarlada mısırlar olgunlaşmış, çok güzel görünüyor, abime “bir kaç tane mısır alalım” dedim. Tarla sahibinin tarlada olabileceğini düşünerek önce izin almayı düşündüm, sonra da burada yoksalar ‘2 tane mısır aldım helal edin’ diye bir not bırakmayı düşündüm.

Nasıl alacağımı düşünürken tarlanın ortasındaki evin tarla tarafında arka bahçeye açılan kapı sesini duydum, sonrada bana doğru havlayarak koşan bir köpek ve arkasından da birisinin geldiğini fark ettim. Havlama sesinde küçük bir köpek olduğunu anladım. Korkmadım ve köpeğin iyice yaklaşmasını bekledim ve sevmek için eğildim. Uzun kahve rengi, alt tarafı beyaz tüylü. başında siyah lekeler olan, tahminimce 1 yaşında ve yüksekliği dizden den biraz daha alçak olan köpekti. Sonra birisinin nara atarak “defolun pis hırsızlar, bırakın köpeğimi” diyerek bize doğru koştuğunu gördüm, biz köpek hırsızı değiliz, sadece köpeğinizi seviyordum dedeme kalmadan rüyadan uyandım.

Rüyada nara atmak tabiri

Mecit selam, rüyada mısır tarlası görmek rüya sahibi kişinin ait olduğu bir toplulukta (büyük ihtimalle ailesi) topluluk üyelerinden birisi hakkında derin kaygılar taşıdığını, onun başına bir şey olacağı yönünde kaygılar taşıdığını ancak dikkati ve manevi gücü sayesinde bu tehlikenin ortaya çıkmadan ondan uzaklaşacağını simgeler. Rüyada sana havlayarak koşan ve senin de sevmek istediğin küçük köpek hakkında ayrıntılı bilgi rüyada köpek görmek sayfasında yer almaktadır.

Rüyada nara görmek haksızlık ve adaletsizliğe dikkat çeker, atan kişiye göre anlam taşır. Rüyada nara atmak rüyayı gören kişiye bir haksızlık yapıldığını ifade eder ve yapılan haksızlıklara karşı onun da dayanamayıp tepki göstereceğine işaret eder. Rüyada nara atan birini görmek rüyayı gören kişini gerçek hayatta bilerek veya bilmeden birine bir haksızlık ettiğini ya da kişini yakınında haksızlığa uğramış biri olduğunu ve kendisinden destek beklediğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir