Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Nargile Görmek

Rüyada nargile görmek neye delalet eder?

Rüyada kızım ve bir bayan arkadaşım (oruçlu bir şeklide) bir yere gidiyorduk, yolda bir erkek çocuğu nargile içiyordu . kızım bir An durup nargileden içti ve orucunu bozdu ben de orucunu bozduğu için kızımı çok dövdüm, saçında bitler vardı, sonrasında kendimi ve kızımı sigara içerken gördüm ( kızım 15 yasında bekar ). Rüyada nargile içen bir çocuk görmek neye çıkar? reyhan, 35, Kadın, Evli, Ev hanımı, endişeli

Rüyada nargile görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada nargile görmek iyiye yorumlanmaz, kötülük ve şanssızlığa işaret eder, geçici zevkler peşinde koşarken diğer taraftan büyük kayıplar yaşamaya delalet eder. Rüyada nargile içmek, Rüyada nargile içtiğini görmek kimi kötü alışkanlıklarınızdan vazgeçmediğiniz taktirde başınızı belaya sokacağınıza işarettir. Rüyada nargile içen birini görmek, yaşamınızda hoş ve aydınlık bir geleceğe kavuşmak için ibret almanız şeyler  yada düzeltilmesi gereken hatalarınız olduğunu gösterir.

Rüyada kızınızı dövmeniz gerçek hayatınızda öfke sorunu yaşadığınızı, öfke kontrolünü tam olarak başaramadığınızı gösterir. Rüyada kızının başında bit görmek ise kızınızın geleceğinde bir zenginlik olduğunu simgeler.

“Rüyada Nargile Görmek” için 3 yanıt

Nargile üzerine dökülen alkol
Yaşım 19, bekarım. Öğrenciyim aynı zamanda kameraman olarak bir reklam ajansında çalışıyorum. Rüyayı gördüğümde 18 yaşındaydım. Etraf karanlıktı ve bir nargile üzerine dökülmüş bir miktar alkol gördüm. Elim kanamaya başladı ve bir taş üzerine elimin kanını 3 kere silktim. Sonra vücudumun her yerinde ayetler belirmeye başladı. Vücudum Arapça yazılar ve harfler ile kabarmaya başladı. Rüyamda korkmuştum. Aynaya baktığımda suratımda Arapça alfabenin olduğunu gördüm. Karnıma ve sırtıma baktığımda ise ayetler her yerimi kaplamıştı. Uyandığımda dehşet içine düştüm ve bu rüyanın yorumunu hiçbir yerde bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ediyorum.

Etrafın karanlık olması aslında gerçek hayatında korku ve endişeler yaşadığını gösterirken, rüyadaki nargile ise bu korku ve endişelere ilave olarak bir de şanssızlıklar yaşadığını anlatmaktadır. Nargileye dökülen alkol ise tüm bunlara bir başkasının neden olduğunu belirtmektedir. Elinin kanaması ise gergin bir dönem geçirdiğini ve bu yüzden ölüm korkusuna kapıldığını anlatırken rüyanın devamında gelişen olaylar çevrendeki sahtekar, kötü kalpli insanlara karşı dikkatli olmak gerektiğini, sana yardım edeceğini, seni bu sıkıntıdan kurtaracağını söyleyen insanları iyi incelemek, onların gerçek yüzünü görmek gerektiğini anlatmakta ve bu sıkıntılardan kendi iç gücünle çıkacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir