Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Narkoz Görmek

Rüyada narkoz neye delalet eder?

Merhaba, rüyamda bir hastanede yatıyorum, narkoz veriyorlar, kolay bir şekilde uyuyorum, yanımda eşim var bana pişman bakıyor, bunların manası nedir acaba? 30, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Rüyada narkoz görmek yorumu

Asuman merhaba. Rüyada hastane görmek veya hastaneye gitmek rüyayı gören kişi için fiziksel bakımdan iyileşmek ya da ruhsal olarak gelişmeyi işaret eder. Rüyada hastanede yattığını görmek hayatın günlük akışı içinde yavaşlamak ya da biraz geride durmak, ön saflarda koşmamak, aşırı yük almamak gerektiğini, aksi halde bu yüklerin sizi aşırı yoracağını simgeler.

Rüyada narkoz görmek rüya sahibinin kendi duygularını bastırmak veya gizlemek için başka şeyler öne sürdüğünü ifade eder.

Rüyada eşinin pişman olduğunu ya da size pişman bir şekilde baktığını görmeniz ise ona karşı bastırılmış duygularınızı açığa çıkarmanızın veya evliliğiniz hakkındaki olumsuz duygularınızdan uzaklaşmanın sizin için hayırlı olduğunu ifade eder. Bu rüyanın bir değişik tabiri ise ona bir kez daha şans verin manası taşır.

“Rüyada Narkoz Görmek” için 2 yanıt

Narkozda çırpınmak
Ben evliyim, 29 yaşındayım ve internet işleri ile uğraşıyorum. Ben rüyamda 2 veya 3 kez üst üste kürtaj oldum ama yanlış doktora gittiğimi anladım. O an narkoz aldım ve benden çok para alacaklarını bildiğim için narkoz uykusuna yatmamak için çırpındığımı gördüm ama nafileydi gerçek hayatta kullandığım ilaçlar nedeni ile hamile kalmaya korkuyorum.

Senem merhaba, rüyada kürtaj olduğunu görmek içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulmak için adım attınız demektir, bakınız kürtaj rüya tabiri sayfası. Rüyada narkoz görmek rüya sahibinin kendi duygularını bastırmak veya gizlemek için başka şeyler öne sürdüğünü ifade eder. Narkoz uykusuna yatmamak için çırpınmanız ise önünüzdeki engel ve zorlukları aşmak için gösterdiğiniz çabayı temsil etmekte ancak bunu bir sebeple başaramadığınızı göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir