Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Nasır Görmek

Rüyada nasır neye işaret eder?

Merhaba, rüyamda sağ ayağımın altında kocaman bir nasır gördüm, nasırı temizliyordum. O kadar büyük bir tabaka çıkardım ki kendim bile şaşırdım. Ayağımın altına bakıyorum o nasırı söktüğüm yer tertemiz pürüzsüz bir şekilde görünüyor. Rüyamda bu şekilde son buluyor, nasır temizlemek ne demek açıklar mısınız?

Yaşınız : 28
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Serbest Ticaret
Ruh haliniz : Sıkıntılı, kararsız

Rüyada nasır görmek tabiri

Rüyada nasır görmek gerçek hayatta keder, öfke veya sıkıntı anlamına gelir. Nasırın boyutu bu durumun büyüklüğünü gösterir. Yani bir küçük nasır küçük ve önemsiz bir üzüntüyü işaret ederken, büyük nasır ciddi bir sorunu temsil eder.

Rüyada nasır temizlemek, nasır temizlediğini görmek, yaşamınızda sizi öfkelendiren, üzen ya da sıkıntı veren bir durumdan kurtulmak için mücadele verdiğinizi gösterir. Nasırı temizlerseniz kısa zamanda bu durumdan kurtulacağınızı, nasırı tam temizleyemez iseniz biraz daha devam edeceğini gösterir.

Rüyada nasır bandı görmek veya nasır bandı kullandığını görmek, size sıkıntı veren durumdan kurtulmak için dış destek almak gerektiğini, aile, dost veya arkadaşlarınızdan yardım istemekten çekinmeyin şeklinde yorumlanır.

Rüyada başka birinde nasır olduğunu ve o kişinin nasır yüzünden acı çektiğini görmek, rüyada gördüğünüz kişiyi tanıyorsanız onun tanımıyorsanız çevrenizden birinini sizin desteğinize gereksinim duyduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir