Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Nazar Boncuğu Görmek

Rüyada nazar boncuğu görmek ne demektir?

Benim elimde galiba arkadaşıma ait olan iki tane nazar boncuğu vardı, dışı yeşil içi maviydi, arkadaşımla kavga ettim ve nazar boncuğunu kırmaya çalıştım ama diğerine hiç bir şey yapmadım, bir tanesini kırmaya çalışırken aklıma balkondan aşağı fırlatmak geldi ve fırlattım sonra boncuk ikiye bölündü ama diğerine hiçbir şekilde dokunmuyorum lütfen bu ne demek acil. Kimisi mucize diyor kimisi hastalık lütfen yorumlayın.

Rüyada nazar boncuğu görmek yorumu

Meltem selamlar, Rüyada nazar boncuğu görmeniz arkası arkasına sizi sevindirecek gelişmeler olacağını temsil eder. Rüyada nazar boncuğu  takmak, Rüyada nazar boncuğu taktığını görmek bir zarardan korunmaya işarettir.

Ancak rüyanda kavga etmek, nazar boncuğu kırmak gibi olaylar ise negatif anlam taşımakta ve bir sebeple iç huzuru bulamadığını, hem kendinle hem çevrenle çatışma yaşadığını, güzel gelişmelere kendi kendine mani olduğunu anlatmaktadır.

“Rüyada Nazar Boncuğu Görmek” için 3 yanıt

Ruyadam toprak üzerinde emekleyen yiğenimin, bir halı altına dogru gittigini ve gözden kayboldugunu gördüm. halıyı kaldırdıgım zaman yiğenimin yanında. her tarafindan ateşler sacan bir kedi gördüm ve içimden dua etmem gerektigini söyleyenler oldu. 3 kez ayetel kürsi okudum, kedi parçalandı ve ardından yanda bi kapı acıldı. üzerinde söyle yaziyodu huzura erdiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir