Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Nazar Boncuğu Şeklinde Kolye Görmek

Rüyada nazar boncuğu şeklinde kolye görmek neye işarettir?

Merhaba ben 26 yaşında bir bayanım vede evliyim. Rüyamda 10 sene önce annemlerle oturduğumuz evdeydik. annem babam ben bide kayın validem (kayın validem hayatta değil kanserden öldü) oturuyoruz. Daha sonra ben yatak odasına gidiyorum kayın validem de yanıma geliyor. O hasta yatarken çocukları ona nazar boncuk şeklinde taşlı bir kolye almışlardı, o çok istemişti. Benim boynumda da o kolye var. (zaten öldükten sonra ben kullanmaya başladım o kolyeyi ve o ölmeden önce bu kolye torunuma kalsın demişti) o kolyeye bakıyor vede hastalıklı günlerini hatırlıyor.

Bende ona diyorum ki “sen merak etme ben sana kolye veririm, bende 3 tane daha var” diyorum. Daha sonra kolyeyi çıkartıyorum çekmeceye koyarken kolye kopuyor. Ayrıca bende olan diğer kolyenin koptuğunu anlıyorum. Gerisini hatırlamıyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada nazar boncuğu şeklinde kolye görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada nazarlık taktığınızı görmek bir zarardan korunmaya işarettir. Rüyada nazarlık görmek ardı ardına çok sevineceğiniz haberler alacağınıza işarettir. Bu konuda rüyada kolye görmek sayfasında daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

“Rüyada Nazar Boncuğu Şeklinde Kolye Görmek” için bir yanıt

Rüyada Allah yazılı kolye takmak
Ruyamda annem bana gumus Allah yazili arkasinda da duali bir tane koliye alip takti, ne anlama gelir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir