Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Nazar Görmek

Rüyada nazar görmek nedir?

Merhabalar. Hamile bir arkadaşımı doğum yapmış olarak gördüm. Kucağında bir erkek bebek vardı. Gözleri masmaviydi. Sevmek için yanına gittim bebek konuşmaya başladı. Sonra ürktüm konuştuğu için annesi konuşmasından rahatsız oldu bebeğe nazar değeceğini düşündü bu ne anlama geliyor. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada nazar değmesi yorumu

Rüyada hamile birini görmek genellikle insanın günlük yaşantısıyla ilgili haber ve gelişmeleri yansıtır. Hamilelik yeni bir başlangıcın hazırlığıdır ve gören kişinin atacağı adımlar için bir gözden geçirmeyi işaret eder. Rüyanızda bir hamile haberi alırsanız bunun açıklaması bazı durum ya da karar hakkında ileri geri gidiyor olduğunu ve mevcut sorumluluklarından kaçmak istediğinizi göstermektedir. Sizin artık karar vermeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada doğum yapan birini görmek yapmayı düşündüğünüz bir atılım, başlamayı düşündüğünüz bir proje ya da yeni iş konusunda birilerinin ilk adımı atmasını ya da sizi harekete geçirmesini beklemekte olduğunuzu gösterir.

Rüyada nazar değmesi, nazar değdiğini görmek önemsiz detaylara takılıp kendinizi sıkıntıya soktuğunuza işaret eder.   Rahat davranmanız gerektiğine ifade eder.

“Rüyada Nazar Görmek” için 2 yanıt

ben rüyamda oğlumun nazar değdiğini görüyorum ve gözleri kaymaya başlıyor. Sonra göz kapakları da küçülerek gözleri kör olmaya başlarken ben oğlumu kucağıma alıp okumaya başlıyorum ve sonra düzeliyor. Teşekkürler şimdiden.

selam aleyküm ben bugün bir rüya gördüm, gavsımı abdulbaki hazretlerini bana nazar ediyordu, bana nazar etmesini konuşuyorduk, tam ne dediğimizi hatırlamıyorum ama nazaretmesi konumuzdu, gözlerini yumuyor, bazen bir tanesi açık nazar ediyor, bazen gözlerini sözüp nazar ediyordu yorumunuz nedir şeytani rüya olabilir mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir