Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Nazar Kolyesi Görmek

Rüyada nazar kolyesi görmek neye delalet eder?

Rüyamda eskiden oturduğum evin yanındaki kırtasiyeciye gidiyordum. Oradaki satıcı adam (adamı tanıyorum), geldiğime çok şaşırıyor, bir şeyler satın aldıktan sonra bana nazar boncuklu kolye almam için ısrar ediyordu. Ben de adamı dinleyip satın alıyordum.

Aldığım kolye çok pahalı olmamasına rağmen nazar boncuklu kolyeye bu kadar para verdiğim için kızıyordum. Eve geldiğimde aileme aldıklarımı, en son da kolyeyi gösterip, kendi kendime neden bu kolyeyi aldığımı soruyordum. En sonunda apartmanın merdivenlerinde kolyeyi yere attım, bir kaç parçaya ayrılarak kırıldı ama o da yetmezmiş gibi yerdeki parçaları toplayarak onları da büyük bir sinirle kırdım. Nazar boncuğunu neden kırdığımı bir türlü anlayamadım, yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Rüyanın unsurları : kırtasiyeci, kırtasiye dükkanı, satıcı adam, nazar boncuğu, boncuklu kolye, apartman merdivenleri, kolye kırmak. 13 Mart 2010, 02:22

Rüyada nazar kolyesi görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız ardı ardına çok sevineceğiniz haberler alacağınıza işaret etmektedir. Ancak bir nedenle bu haberlere sevinmekle birlikte yapacağınız bir hata nedeniyle sevinciniz yarım kalacak anlamı çıkabilir.

“Rüyada Nazar Kolyesi Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bir arkadaşımın evinden altın kolye, küpe, bir çeyrek bir tanede yarım altın aldım, onları bozdurup çocuklarıma bir şey alacağım ama bir türlü bozduramıyorum, içim içimi yiyor, çaldığım içinde sonra götürüp yerine koyuyorum.

Rüyamda eşim çocugum ve arkadaşlarla dışarı çıkıyoruz.fakat birden eşimi kıskandığım için kavga çıkarıyorum o esnada bulunduğum ortamdan uzaklaşıyorum tabi sinir ve öfkeden ağlıyorumda o sinirle bana almış olduğu hediye nazar boncuklu altın kolyemi sinirden ve ağlamaktan paramparça ediyordum.yalnız nazar boncuğuna bişey olmadı fakat kolye paramparça etrafa dağıldı.ilginiz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir