Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Nazarlık Görmek

Rüyada nazarlık görmek nedir?

Merhabalar, ben dün gece sabah kalkmadan bir rüya gördüm ve anlamı hakkında tereddüde düştüm, araştırdım ancak tatmin olmadım eğer mümkünse bana rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum. Rüyam şöyle, ben 4 katlı pencereleri kahverengi pimapen camla kaplı bir evin 4. katındayım, yanımda liseden bir kız arkadaşım (ismi Cansu) ve başka bir erkek var- bu kız arkadaşım sevgili mahiyetinde değil.

Cansu bana “bu evde kalacaksınız” diyor, evde bir kızın ailesinin ama ben bu kızı görmedim yani iç güveyi olmam gerekeceğini söylüyor. sonra bir gömme dolap görüyorum ortası standart olan boşluğunda bir açık bal renginde bir havlu ve havlunun üstünde de mavi nazarlık bir süsü vardı. Saygılar.

Rüyada nazarlık görmek yorumu

Nihat merhaba, Rüyada arkadaş görmek uyanık hayatınızda bir liderlik rolü almak ve durumun kontrol altında olduğunu göstermek gerektiğini simgeler. Rüyada kız arkadaş, erkek arkadaşı, okul arkadaşları, iş arkadaşı, mahalle arkadaşı, çocukluk arkadaşı, sokak arkadaşı, takım arkadaşları, çocukluk arkadaşı gibi terimlerin rüya yorumları farklıdır ve ilgili rüya analizi incelenmelidir. Bakınız arkadaş görmek tabiri.

Rüyada nazarlık görmek ardı ardına çok sevineceğiniz haberler alacağınıza işarettir. Nazarlık takmak, Rüyada nazarlık taktığını görmek bir zarardan korunmaya işarettir.

“Rüyada Nazarlık Görmek” için bir yanıt

Merhaba, ben 18 yaşındayım ve sürekli değişik rüyalar gören birisiyim. Rüyamda bir tanıdığımın bir eşyası vardı ama eşyayı ben kullanıyordum. Eşyayı kullanırken algılarım açılıyordu ve bana şans getiriyordu. Bunu çevremdekilere de söylüyordum. Daha sonra eşyanın sahibi geldi ve eşyanın içinden 2 tane nazar boncuğu çıkardı. Rüyamda iken nazar boncuğunun şans getirdiği algısı vardı. Daha sonra çevremdekilere ‘Ben size söylemiştim, bir eşyada bir şey var diye.’ dedim. Sonrasında uyandım. Rüyamı yorumlarsanız teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir