Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ne Zaman Öleceğini Görmek

Rüyada ne zaman öleceğini görmek neye çıkar?

Selam, rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Tanıdığım bir yaşlı teyzenin evindeyim, etrafı dolaşıyorum, bir ses işitiyorum, bana diyor ki teyze için, “önce o ölecek sonra sen diyor.” Ama bu sesi duyduğuma tam emin değilim, yani rüyamı tam net olarak hatırlamıyorum aslında, rüyada öleceğini görmek neye delalettir? şimdiden teşekkürler.

Rüyanın unsurları: yaşlı teyze, bir ses işitmek, ölüm zamanı.

Rüyada ne zaman öleceğini görmek tabiri

Asuman merhaba, gördüğünüz rüya sizinle ilgili bir sorun hakkında doğru olmayan bir haber alacağına işaret olabilir.  Rüyada yaşlı kadın görmek veya ihtiyar birinin görülmesi uyanık hayatınızda üzerinizdeki yüklerin sizi yıkacağı, yoracağı, o yükleri taşıyamamak korkusu taşıdığınızı simgeler. Rüyada birinin öleceğini veya ölüm zamanını görmek konusunda detaylı bilgiyi rüyada öleceğini görmek rüya analizi sayfasında inceleyebilirsin.

“Rüyada Ne Zaman Öleceğini Görmek” için 9 yanıt

rüyamda öleceğimi öğreniyorum, zamanını bilmiyorum, sonra kan gördüm ağzımdan kan gelmiş. heladayken kan gelmiş biraz ürkütücü bir rüyaydı.

2 ayda üçkere tıpa tıp aynı rüyayı görüyorum, iki tanıdığım kişi ve birde tanımadığım kişi bana 2013 temmuz ayında öleceğime dair yazılı bir kağıt veriyor ve rahmetli babamın yanlız sıkıldığını ve beni beklediğini söylüyorlar, bu ne anlama geliyor lütfen yorumlarınızı bekliyorum.

, rüyamda öleceğimi biliyorum sadece cocuguma üzülüyorum birde diyorum ki eşimle orada nasıl bebaber olurum aynı çocuğumla orda da olmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir