Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Nedensiz Küsmek

Rüyada nedensiz küsmek neye işaret eder?

 

6 yıldır sürekli görüştüğüm bir arkadaşım, nedenini bilmediğim halde küskünlük yarattı! kendisine 2-3 kez sormama rağmen “sana öyle geliyor” dedi. Ben de uzaklaştım! aradan 1. 5 yıl geçti. ilk kez rüyama girdi. Rüyada beraberce gülüyor, sohbet ediyoruz ve birlikte bir yere gidiyoruz. Ancak ortada hiç hiç bir yok iken rüyada bana küsüyor, rüyama bu şekilde girmesinin anlamı nedir? saygılarımla.

Rüyada nedensiz yere birine küstüğünü görmek yorumu

Aylin merhaba. İnsanlar çoğu zaman hep başkalarına özenirler, bunlar şarkıcı, aktör, devlet adamı veya bir sporcu olabilir, işte bu rüya sizin hiç kimseye bir özenti duymayan yani kimseyi taklit etmediğinizi, sizin kendi halinde, kendi kisilik ve karakteri ile mutlu ve tatmin olabilen biri olduğunuzu ifade eder ve kendine değer veren kendi değer yargılarının farkında olan insansınız şeklinde yorumlanır. Bu rüya gerçek hayatta yaşanan bir durumun yansıması da olabilir. Dilerseniz rüyada küsmek sayfasını da inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Nedensiz Küsmek” için 2 yanıt

uzun suredir bir cocuktan hoslaniyorum ve bu cocugu surekli ruyamda goruyorum ve her seferinde de degisik seyler oluyor. ruyamda bir gun beni severken ikinci gun yine ruyamda gordugumde kus oluyoruz, bu ne anlami ne demek aciklarsaniz sevinirim.

rüyamda düğün topluluğu gibi bir herşey din bizim ev babaannemlerin evi hep doluydu ablam misafirler geleceği için börek yapmıştı bir sigara böreği bir de para resmi börek. sonra düğün yerine indik benim saçın bir anda yapılmıştı. ama eskilerden kalma bir modeldi. ablam kalktı evin içine girdi. ben de onların ardından girdim. bu arada ben şarkı söylemiştim ablam bana bilemediğim bir sebepten küsmüş. ben ona senin için şarkı söyledim dedim o da beni tersledi bana cevap vernedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir