Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Nefret Edilen Birini Görmek

Rüyada nefret edilen birini görmek ne demek?

İyi günler. Aslında hiç bir sorunum olmayan, hatta tanımadığım bir kişiden ciddi anlamda rahatsız oluyorum. Tanımadığım bir insanın varlığından bu kadar nefret etmemin sebebi ise sevdiğim kişiye sahip olması. Aramızdaki ilişkiden haberi olmadığını düşünüyorum. Aslında kötü birisi değildir belki ama ben ondan şu ana kadar hep nefret ettim şuan ise bilmiyorum.

Rüyamda iki kere gördüm bu insanı. Aynı normalde olduğu gibiydi ancak saçları kısaydı ve sözde bir grubu varmış, o grupla bir konserde sırıta sırıta piyano çalıyordu, bende karşısında izliyordum. Üzerinde ise siyah veya kırmızı bir şey vardı.

Bundan öncesinde ise loş bir ortamda oturuyorduk, saçları normalde olduğu gibi uzundu ve siyahtı. Yanında sevdiğim kişiyle birlikte karşımda oturuyorlardı. Kavga ettiler ve bir arkadaşları aralarına oturdu. “sevdiğim insan bana aşık ona değil.”

Sonra sevdiğim kişi yakama yapıştı ama yüz ifadesi mutluydu, hatta mutluluktan şaşırmış gibiydi. Sonra arkadaşıyla kalktılar ve ben istediğim şeye sahip olan o insanla başbaşa kaldım. Önümde deri bir eldiven duruyordu ona aitmiş. Yere düştü ben de yerden alıp ona verdim gülümsedi. Bari rüyamda rahat bırak be arkadaşım. Rüyanın unsurları: konser, piyano çalmak, loş ortam.

Rüyada nefret edilen birini görmek yorumu

Merhaba, gördüğünüz rüyada olaylar ve unsurlar tutarlı değil, bu durum kafanızın karışık, zihninizin yorgun olduğunun göstergesidir.

Rüyadaki tezatlar.
* “sevdiğim insan bana aşık ona değil” ancak onunla birlikte, sizin yanınızda değil ( anladığım kadarıyla gerçek yaşamda da)
* “sırıta sırıta piyano çalıyordu” demek ki mutlu, mutsuz olan sizsiniz.
* “Yanında sevdiğim kişiyle birlikte karşımda oturuyorlardı”
* “Sonra sevdiğim kişi yakama yapıştı ama yüz ifadesi mutluydu”

“Rüyada Nefret Edilen Birini Görmek” için 5 yanıt

şöyle bir durum hiç konuşmadığım yüz yüze gelmediğim biri var ama sevmediğim biri hiç aklımda yokken ilk defa rüyamda gördüm bir yerdeyiz, yan yana hiç konuşmadık tabi bir süre sonra bir şey oldu, normalde hiç gülmediğim kadar içten güldüm yanında o da benimle beraber güldü sonra uyandım ne olduğu çözemedim.

Rüyamda beni seven çocuğu gördüm.Çocuk benim taklidimi yapıyordu ama ben bu beni seven kişiden nefret ediyorum! Bunu açıklaya bilir misiniz? Teşekkürler.

Rüyamda arkadaslarimla geziyordum. birden eski sinif arkadasim geldi. kendisinden nefret ederim normalde. sonra ona asik oldum ve cikmaya basladik.

3 senedir sevdigim ve birlikte oldugum sevgili oldugum insanla bir ay once ayrildim aileler hic istemiyodu ve bende o bir ay icinde onu unuttum baskasini buldum diyerek biriyle ciktim bunu duyan 3 senelik erkek arkadasim inat ugruna baska bi kizla ciktiki nefffffret ediyorum o kizdan gebertmek istiyorum onu ve bugunde ruyama girdi boyu normalde uzun sanirim ama ruyamda kisaydj cocuk gibiydi ve ben hemen ondan ayrilic merak etme dedi iyiydi konusmamiz ruyada ama ben yine ustune yuruyodum kizin uyandigimda sinirle kalktim hala cok sinirliyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir