Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Nehir Taşması

Rüyada nehir taşması nedir?

Rüyamda deniz kenarında bir evin bahçe tarafındayım, evin hemen yanından nehir, dere gibi bir şey akıyor. İnsanlar tam onun denize birleştiği yerden denize giriyor, onlara bu nehir burayı pisletiyor niye buradan giriyorsunuz diyorum.

Tam o sırada nehir yükseliyor ve çamurlu topraklı şekilde denizin kıyısındaki evi yerle bir ediyor. İçinde eşimin olduğunu düşündüğüm evden 1-2 kişi kurtarıyorum. Eşim orada mı kurtuldu mu diye merak içinde aranırken uyanıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. İyi günler.

Rüya temaları: deniz kenarı, evin bahçe tarafı, nehir, dere, denize girenler, nehrin yükselmesi, deniz kıyısında ev.

Rüyada nehir taşması yorumu

Rüyanız evlilik yaşamınızda veya aile ilişkilerinizde bazı sorunlar yaşadığınızı ifade edebilir. Sürekli fedakarlık yapmak durumunda kaldığınızı işaret edebilir. Unsurlara bakmak gerekirse;

Rüyada nehir görmek başarı ve mutluluğu işaret eder. Ancak buradaki önemli ayrıntı, başarıya daha çok kendi gayretinizle kavuşacaksınız şeklinde yorumlanır. Sahip olduğunu güç ve yeteneklerin farkında olmalısınız anlamı taşır. Nehir taşması ise kişinin başarı ve mutluluğa kavuşması için yapması gereken şeyler veya aşması gereken zorluklar olduğunu gösterir.

 

 

“Rüyada Nehir Taşması” için bir yanıt

Rüyamda iki nehrin yanyana olduğunu görüyorum. Daha sonra yağmur şiddetli bir şekilde yağıyor nehir yükseliyor ama taşmıyor. Evimin nehrin üstünde olduğunu görüyorum ve bahçede çalı çırpılar var. Ben orada çakmak arıyorum buluyorum yakıyorum.
Yorumunuzu bekliyorum şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir