Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Nehir Yatağında Tarihi Eser Görmek

Rüyada nehir yatağında tarihi eser görmek nedir?

Rüyada nehir yatağında tarihi eser görmekRüyamda bu nehir yatağında tarihi bir eser görüyoruz, bu eser yağmur suyu ve nehrin akıntısı ile ortaya çıkmış daha sonra patronum ben ve bir arkadaş onu su dışına çıkarmak için bilek yüksekliğindeki suya girip dışarı atıyoruz.

O sırada arkadan adam boyunda su akıntısı geliyor ve patronum ve arkadaşımı alıp sürüklüyor, öyle hızlı sürüklüyor ki ben elimi bile uzatamıyorum, suya paralel olarak koşuyorum onları kurtarmak için, patronum kendini kenara atıyor. Fakat arkadaşım hala suyun içinde sürükleniyor, aradan bir iki saat sonra arkadaşımı buluyorlar, bir sandalın içinde getiriyorlar ve hayatı tehlikesi var, sonra ben ter revan içinde uyanıyorum. Ahmet tarafından 14.01.2013 / 10:35 tarihinde gönderilmiş

Rüyada nehir yatağında tarihi eser görmek yorumu

Ahmet merhaba,

Rüyanın ana unsurları nehir, tarihi eser, sel, patron ve arkadaş tır.

Rüyada patron görmek, patronunu görmek, iş yaşamınızla ilgili bir takım kaygılarınız, kimi iş problemleri olduğuna işaret eder.

Rüyada arkadaş görmek uyanık hayatınızda bir liderlik rolü almak ve durumun kontrol altında olduğunu göstermek gerektiğini simgeler.

Rüyada nehir görmek başarı ve mutluluğu işaret eder. Ancak buradaki önemli ayrıntı, başarıya daha çok kendi gayretinizle kavuşacaksınız.

Rüyada tarihi eser görmek gerçek yaşamınızda bir gerileme, geriye gidişi temsil eder.

Rüyada sel görmek düşmanlarının saldırısına uğramak olarak yorumlanır. Dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada sele kapılmak, evini sel basması evlilik hayatında sorunlar yaşayacağınızı, işinizden istifa edeceğiniz veya sağlık sorunları yaşamak anlamına gelir.

Hakkınızda bilgi göndermediğiniz için ben tam bir yorum yapamıyorum. Yukarıdaki bilgiler ışığında rüyanın verdiği mesajı tespit etmelisiniz. Rüyanın unsurları: nehir, tarihi eser, yağmur, patron, arkadaş, sel.

“Rüyada Nehir Yatağında Tarihi Eser Görmek” için bir yanıt

Rüyamda uçurum kenarında yüzüyordum göl kenarında tarihi eser gördüm ve üstünde mısırlıların yazıları vardı lütfen bunu yayınlarmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir