Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Nehirde Gusül Yapmak

Rüyada nehirde gusül abdesti almak nedir?

Merhabalar. Bir ablam beni rüyasında şu şekilde görmüş: Ormanlık ve kırlık bir nehir kıyısında ikimiziz. Benim üzerimde ihrama benzer beyaz arap giysisi gibi bir giysi varmış ve kendisine demişim ki: ben abdest alıcam. Sonra nehrin içine girip, sadece olduğum yerde dalıp çıkmışım. Çıktıktan sonra üzerimde çok güzel beyaz bir elbise varmış ve çok güzelmişim. Kendisine gülümsemişim.

Sayın admin, yorumlarsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler. Bayan, evli, 25 yaşında, ön muhasebe işinde çalışıyorum. Rüya temaları : gusül abdesti, abdest almak, gusül etmek, ormanlık yer, kırlık alan, nehir kıyısı, ihram, beyaz elbise, Arap giysisi, güzel olduğunu görmek. 22 Şubat 2010, 21:41

Rüyada nehirde gusül abdesti almak nedir?

Rüyanız, kusurlu davranışlarınız ve hatalı işlerinizden dolayı pişman olduğunuzu, tövbe ettiğinizi göstermektedir. Unsurların anlamına bakmak gerekirse;

Rüyada nehir görmek başarı ve mutluluğu işaret eder. Ancak buradaki önemli ayrıntı, başarıya daha çok kendi gayretinizle kavuşacaksınız şeklinde yorumlanır. Sahip olduğunu güç ve yeteneklerin farkında olmalısınız anlamı taşır.

Rüyada gusül abdesti almak, guslettiğini veya gusül abdesti aldığını görmek, kusurlu davranışlarınız ve hatalı işlerinizden pişman olduğunuzu, tövbe ettiğinizi gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir