Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Nem Görmek

Rüyada nem görmek neye delalet eder?

Rüyamda eşimle tartışıyorum, ağlayarak evi terk ediyorum, hava çok nemli öyle ki yürüdüğüm yolda çimenlerin üzeri nemden ıslanmış durumda ve içinde ölü balıklar var, arkamı döndüğümde eşim nehirde etrafında çok büyük balıklar var, bir tanesi köpekbalığı, eşimi kovalamaya başlıyor, suda biri daha var, eşime sudaki bir duvarı işaret ediyor, eşim o duvarın arkasına geçmeye çalıştığında vücudu büyüyor geçemiyor, köpek balığı eşimi kafasından yutmaya çalışıyor, yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Rüyada nem görmek yorumu

Banu selam, rüyada eşiyle tartıştığını görmek rüya sahibinin reel hayatında eşi ile arasında bazı yaşanmakta olduğunu ve bunu karşılıklı oturup konuşarak çözmesi gerektiğini temsil eder ve bu konuda ilk adımı sizin atmanızın yararlı olacağını simgeler.

Rüyada nem görmek, nemli hava görülmesi rüya sahibinin yaşamındaki bir durum için yanlış anlaşılmayı işaret eder ve bu yanlış anlaşılma yüzünden o kişinin büyük bir üzüntü yaşadığını gösterir. Nemli yer görmek anlayış eksikliği olabileceğini temsil eder, kişinin bir durum hakkında daha dikkatli davranmasını tavsiye eder. Bir yeri nemlendirmek rüyayı görenin hayatındaki bir durumu, bir tartışmayı yada çatışmayı yumuşatması veya o konuda daha anlayışlı davranması gerektiğini ifade eder.

Islak çimenlerin üzerinde gördüğünüz ölü balıklar aslında sizin gerçekleşmeyecek hayaller peşinde koştuğunuzu veya gerçek yaşamınızda sahip olduğunuz mutluluğa bir gölge düşeceğini, gelecek bir sıkıntıyı işaret etmektedir. Eşinizin nehirde olması aslında onun başarı mutluluk için çırpındığını anlatırken eşinizi kovalayan köpek balığı ise gerçek hayatta eşinize karşı öfke ve şiddet duyguları besleyen, onun mutlu ve başarılı olmasını istemeyen birileri olduğunu temsil etmektedir.

Son söz; rüyanıza göre eşiniz son derece duyarlı, sizi çok seven birisi ve mutlu olmak, başarıya kavuşmak için çırpınıyor, sizin de desteğinize ihtiyaç duyuyor.

“Rüyada Nem Görmek” için 4 yanıt

Merhaba. Rüyamda çıkarıldığım iş yerinin her yeri nem ve küfle kaplanmıştı. Ziyarete gitmiştim ve çay falan içiyoruz, sonra başımı kaldirdigimda her yer kuflenmisti kararmıştı. Cevap yazarsanız sevinirim, teşekkür ederim. Nimet. 33 yas. ogretmen meslek.bekar.

Nimet merhaba, görmüş olduğun rüya derin anlamları olan önemli bir rüyadır. Ancak bu rüya için size zaman ayırırsam bize destek veren, sitemizi arkadaşlarına tavsiye eden insanlara haksızlık etmiş olurum. Lütfen rüyada küf görmek sayfasını okuyun ve içinde olduğunuz ruh haliyle birlikte mesajı tespit edin.

Mesajınız için teşekkür ederim. Burada yayınlamadığım mesajınız üzerine size yeniden zaman ayırıp yardımcı olmaya çalışacağım. Rüyada çıkarıldığın iş yerini görmüş olmanız aslında eskiden ders almak, daha fazla yeni şey öğrenmek gerektiğini ifade etmektedir. Oranın nem ve küf ile kaplanmış olması ise sizin eski işinizle alakalı olarak yüzleşmek istemediğiniz bazı duygular yaşadığınızı (öfke, pişmanlık vb) anlatırken aynı zamanda bir yanlış anlaşılmayı işaret etmekte ve bu yanlış anlaşılma yüzünden sizin büyük bir üzüntü yaşadığınızı anlatmaktadır. Orada çay içmeniz iyiye işaret olup büyük ihtimalle geçmişte yaşananları değerlendirip bundan sonra yanlış anlaşılmaya sebep olacak davranışlardan kaçınıp, daha huzurlu, mutlu ve başarılı olup, rahata ereceğinizi belirtmektedir. Lütfen ileride gelişmeleri buraya ekler misiniz?

Çok teşekkür ederim, evet çoğu şeyle yüzleşmedim, çünkü her şey kıskançlık ve dedikodu üzerine idi ve çok fazla yanlış anlaşılma oldu. Bu durumda kullanıldı başkaları tarafından, su an is ariyorum ve dediginiz gibi eksiklerimi dusunup ayni hatalari yapmamaya calisiyorum, yani yorumlariniz yaşadıklarımla uyuşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir