Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Neşeli Birini Görmek

Rüyada neşeli birini görmek neye çıkar?

Selamünaleyküm, teyzemin eşi öleli çok oldu, rüyamda bana bir sürü ellilik yüzlük kağıt para verdi, birde tahinli ekmek verdi, oğluna düğün yapıyormuş davetiye getirmiş birde davetiye verdi, rahmetli bordo bir gömlek giymiş birde lacivert pantolon, kendisini çok neşeli ve genç gördüm, bunu çok merak ediyorum, lütfen rica etsem yorumlar mısınız.

Rüyada birini neşeli görmek yorumu

Aylin merhaba, ölmüş birini diri görmek hakkında detaylı bilgi ölü rüya analizi sayfasında yer almaktadır, lütfen öncelikle o sayfayı inceleyin. Rüyada ölünün para verdiğini görmek rüyayı görenin beklemediği bir kısmete kavuşarak halen içinde bulunduğu sıkıntılarından kurtulmasına rivayet edilir.

Rüyada tahinli ekmek görmek çok hayırlıdır ve bekar birisi için hayırlı bir kimse ile hayatını birleştirmeye, bir miras problemi olan kişi için bu işin çözüleceğine ve eline geçecek pay sayesinde yaşam boyu sevdikleriyle refah içinde mutlu bir yaşam süreciğine delalet ederken, hasta bir kimse için şifa bulmaya, güç kazanmaya alamet eder.

Rüyada ölmüş birini neşeli görmek onun kabir azabı yaşamadığına ve mekanının cennet olacağına rivayet edilir. Rüyada neşeli olmak, neşeli olduğunu görmek mutlu bir evlilik yaşamını veya hoş karlı bir iş ortamını işaret eder. Rüyada neşeli birini görmek rüyayı gören kişinin çevresindeki kara bulutların dağılmasına, sıkıntıların bitip ferah günlerin yaklaştığına yorulur.

“Rüyada Neşeli Birini Görmek” için bir yanıt

Merhaba. Ben Gökçe. 22 yaşındayım. 1 yıl önce bir ayrılık yaşadım. Beni etkileyen bir ayrılık. Bu kişinin ismi Zekeriya. Biz kısaca Zek diyoruz. Zek’in 8 aylık sevgilisi var. İsmi Sevcan.
Rüyamda Zek’in davetiyesini görüyorum. Bir site gibi bir yerdeyiz kızlarla. Annemlerde ayrı bir yerdeler. Davetiyesini görüyorum. Evleniyormuş. Sevcan ile birlikte. Düğünü sabah onundaymış ben gece uyuyamıyorum hiç. Sabahta düğününe gidicem diyorum kızlarda yalnız bırakmıyor beni, benle geliyorlar. Hemen ulaşıyoruz. Düğünün olacaği salon kalabalık ve telaşlılar. Ama ortada zek yok. Kaçırılmış galiba. Zek salona ulaşmak için her yolu deniyor. Ben kendimden geçiyorum ağlayıp bağırıyorum. Bayıldım en sonunda. Ailem akrabalarım arkadaşlarım etrafımda pervane oluyorlar. Ben bunları takip etmeye devam ediyorum. Düğünü yapqcaklar mı hemen diye. Sonra televizyondan ya da telefondan bir video izliyorum. Zek’in eline bir bebek veriyorlar. Battaniyeye sarıp. Onların çocuklarıymış. Meğer kız hamileymiş. Onun için acele düğün yapmak istemişler. Bizde bir evdeyiz. Altta büyük teyzemler üstte küçük teyzemler var. Alt katta kalabalık oturuyoruz. Zek muhabbetleri dönüyor. Bu arada bir sürü kapalı çarşaflı kadın görüyorum. Daha sonra zeklerin düğünü yapacaklarını öğrenip apar topar yanlarına gitmeye çalışıyorum. Annem babam artık gitme diyorlar. Benim halime üzülüyorlar. Ben dinlemeyip gidiyorum tabi. Onlarda benimle geliyorlar. Yol da büyüklü küçüklü kayalardan oluşuyor. Ama ben büyük azimle gitmeye çalışıyorum. Sonunda da ulaşıyorum galiba oraya. Ama hatırlamıyorum. Sonrasında uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir