Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Çocuk Battaniyesi Görmek

Rüyada çocuk battaniyesi görmek neye işarettir?

Rüyamda hurçtan eski ama yeni gibi gözüken çocuk battaniyesini çıkarıp yatağa serdim, bunun anlamı nedir? Bir de daha önceden bir çocuk battaniyesi satın aldığımı görmüştüm bunun manası nedir? Rüyanın unsurları: hurç, eski battaniye, çocuk battaniyesi, battaniye sermek.

Rüyada çocuk battaniyesi görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda kimi şeyleri yeniden yoluna koymaya, hayatınızda kimi değişiklikler yapacağınızı işaret etmektedir. Bu değişiklikler kişisel güvenlik, barınma veya çocuk konularında olabilir.

Rüyada hurç görülmesi netlik sembolü olup rüyayı gören kişinin yaşamında bazı şeylerin net olmadığını ve bu kararsızlığın kişiyi yorduğunu simgeler. Rüyada hurçtan battaniye almanız ise hayatınızda bir takım şeyleri yeniden yoluna koymak için çaba sarf ettiğinize veya yaşamınızda bir takım değişiklikler yapacağınıza delalet eder.

Not kendiniz hakkında daha detaylı bilgi verirseniz daha isabetli yorumlar yapabiliriz.

“Rüyada Çocuk Battaniyesi Görmek” için bir yanıt

Selamun Aleykum. Ruyamda surekli beni kovaliyorlardi, tanidigim erkek arkadaslarim öldürmek istiyorlardı, ben surekli saklanıyorum, evin kapilarini kilitliyorum kirmaya zorluyolar, anneme beni yatak dolabında yatakların içine sakla diyorum, evi basiyorlar, nereye kacsam geliyorlar, en sonunda bizim garaja gidip traktöre bindim üzerime sarı battaniye örttüm dikkat cekmez beni bulamazlar diye, yine buluyorlar “benden ne istiyorsunuz siz deyip” bagiriyorudm uyandim birden, hepsi de tanidigim kişilerdi, yorumlar misiniz lütfen?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir