Rüyada Nesneleri Çift Görmek

Rüyada nesneleri çift görmek neyi işaret eder?

Rüyama geçmeden önce şu bilgileri vermek istiyorum. Ben 4 seneden beri gördüğüm rüyaların yarısından fazlasında nesneleri hep ikişerli olarak, yani çift görüyorum, ilk olarak 2 tane bakara yazısını gördüm ve bununla başladı bu rüyalarım. Örneğin 2 telden oluşan 2 köprü gördüm bir keresinde, biri bir dere üzerindeydi diğeri ise göğe doğru çıkıyordu. Mesela kız kaçırıyorum rüyamda ama 2 tane. 3 hafta evvel 2 zenci boksör ve 2 Japon gördüm, Japonlar yumurta kızartması benzeri bir yemek yapıyorlar, içine toz şeker katıyorlar, sonra pamuğu pekmeze batırıyor birisi bende pamuğa dilimi değdirerek tadına bakıyorum. Bunun gibi onlarca var ancak fazla uzatmak istemiyorum.

Rüyamda 4 yavru dana gördüm çok tatlıydılar, at arabası gibi bir yük çekiyorlar yokuş yukarı ve zorlanıyorlar, bende sevip okşuyorum hayvanları, zar zor çıkarabildiler yükü yukarıya, bu sırada bunların arkasından’da 4 tane boynuzlu inek geliyor ama onlarda yük yok. Sonra kendimi o yokuştan aşağıda gördüm başka bir sokaktayım ve köy benzeri eski bir sokak. Yerde küçük yeşil bir yılan gördüm ve bunu yakaladım elimde çevirip duvara vurdum ve sersemlemesini sağladım sonra yere bırakıp kafasını parmağımla bastırarak ezdim. Yaklaşık 2 aydır işsizim ve nişanlıyım. Bundan dolayı moralim bozuk ve gelecek kaygılarım var.

Takma isim : rüya sahibi
Yaşınız : 26
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Nişanlı – sözlü
Ruh haliniz : endişeli, gelecek konusunda kaygılıyım
Anahtar kelime : yavru dana, yılan ezmek, yumurta kızartması, at arabası, boynuzlu inek,

Rüyada nesneleri çift görmek neye yorulur?

Rüyalarınız çok çok ilginç ve bunları farklı farklı ancak nesneleri ikişerli görmeniz bir uzmanla görüşmenizi gerektirecek kadar önemli olabilir. Vaktiniz olursa lütfen bir uzman psikolog ile görüşün. İnanıyorum ki önemli kimi şeyler ortaya çıkacak. Nesnelerin rüyalarda ikişer tane olması çift zayıflık veya çift gücü ifade olabilir. Aynı zamanda erkek ve kadın, anne ve baba, yin ve yang gibi bir ikiliği işaret edebilir.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

3 Yorum yapılmış

 1. Elif dedi ki:

  Ağabeyi çift görmek
  Rüyada arkadaşlarımı, okuldan matematik ögretmenimi ve ailemi gördüm, abimden iki tane vardi, benzer ama sadece bir tanesi abimdi. Galiba okul basliyordu lise ogrencisiyim yakin arkadasim ve erkek arkadasimi gorunce ikisininde boynuna atlayip sariliyorum ikiside erkek sonra sinifta oturuyorduk, annem sinifa gelip “kantindeyiz” diyor ve ben asagi iniyorum abimden cift goruyorum, hangimiz abiniz diyordu ben dogrusunu seciyordum sonra abim bana sariliyordu anlami nedir?

  • Admin dedi ki:

   Elif merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında bazı kararsızlıkların seni zor durumda bıraktığını ve bu durumu gözden geçirmek gerektiğini temsil etmektedir.

 2. smyy007 dedi ki:

  Ben iki gün önce bugünkünden daha kötü bir rüya görmüştüm. Bugün uyumadan önce ihlas felak nas okudum lakin bugün de benzer bir rüya gördüm. Rüyamda bir kadın vardı bu kadın ortalikta gözükmüyordu ama büyü yaparak zamanını geçiriyordu. Bulunduğu yer benim evim. Sürekli planlar yapıp benim o oyunun içinde olmamı sagliyordu. Ben bütün yaptığı sacmaliklari dagitip bozmaya calisiyordum. Aileme.anlattim evde.böyle bi kadın var diye. Mesela yaptıklarından birini anlatayim kadın yatagin ustüne benim küçüklük bebeklerim var saklıyorum ışte her neyse onların hepsini dizmis. Ve ben onları toplamaya çalışırken yatak örtüsü beni cekiyordu. O kadının bi şey yaptığını anladım. Sonra rüyamda o kadına olan sinirim arttı. Aileme anlatinca da o an benim kedim.var o kediden iki tane vardı camin kenarında bende dedim ki iki tane yapıyor her şeyi en sinir olduğum da bu. Sonra kedinin birini alıp direk cami actim aşağı attım. Sonra olaganustu bi şekilde kedi yukarı çıktı yine cam kenarında durdu. Bende zorla kediyi aşağı attım tekrar. İçeri baktigimda diğer kedi duruyordu ama hangisi gercegiydi emin olamadım. Ama aşağı attığım tekrar geri geldigine göre o gerçek değildi. Sonra ailem bana inanur gibi oldular. Annem bana o kadın hakkında bi giybet söyledi. Sonra rüyadan uyandım. Ve kedimi nasıl asagiya attım diye uzulmeye baslasim. İki gün önceki rüyamda da iki tane aynı insandan görmüştüm. Ve diğerinin seytan olduğunu dusundugum için aşırı korkuyorum. Lütfen yorumlayin.bu arada büyücü kadını tanımıyorum.Alakasız bi kadın sadece.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*