Rüyada Nesneleri Çift Görmek

Rüyada nesneleri çift görmek neyi işaret eder?

Rüyama geçmeden önce şu bilgileri vermek istiyorum. Ben 4 seneden beri gördüğüm rüyaların yarısından fazlasında nesneleri hep ikişerli olarak, yani çift görüyorum, ilk olarak 2 tane bakara yazısını gördüm ve bununla başladı bu rüyalarım. Örneğin 2 telden oluşan 2 köprü gördüm bir keresinde, biri bir dere üzerindeydi diğeri ise göğe doğru çıkıyordu. Mesela kız kaçırıyorum rüyamda ama 2 tane. 3 hafta evvel 2 zenci boksör ve 2 Japon gördüm, Japonlar yumurta kızartması benzeri bir yemek yapıyorlar, içine toz şeker katıyorlar, sonra pamuğu pekmeze batırıyor birisi bende pamuğa dilimi değdirerek tadına bakıyorum. Bunun gibi onlarca var ancak fazla uzatmak istemiyorum.

Rüyamda 4 yavru dana gördüm çok tatlıydılar, at arabası gibi bir yük çekiyorlar yokuş yukarı ve zorlanıyorlar, bende sevip okşuyorum hayvanları, zar zor çıkarabildiler yükü yukarıya, bu sırada bunların arkasından’da 4 tane boynuzlu inek geliyor ama onlarda yük yok. Sonra kendimi o yokuştan aşağıda gördüm başka bir sokaktayım ve köy benzeri eski bir sokak. Yerde küçük yeşil bir yılan gördüm ve bunu yakaladım elimde çevirip duvara vurdum ve sersemlemesini sağladım sonra yere bırakıp kafasını parmağımla bastırarak ezdim. Yaklaşık 2 aydır işsizim ve nişanlıyım. Bundan dolayı moralim bozuk ve gelecek kaygılarım var.

Takma isim : rüya sahibi
Yaşınız : 26
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Nişanlı – sözlü
Ruh haliniz : endişeli, gelecek konusunda kaygılıyım
Anahtar kelime : yavru dana, yılan ezmek, yumurta kızartması, at arabası, boynuzlu inek,

Rüyada nesneleri çift görmek neye yorulur?

Rüyalarınız çok çok ilginç ve bunları farklı farklı ancak nesneleri ikişerli görmeniz bir uzmanla görüşmenizi gerektirecek kadar önemli olabilir. Vaktiniz olursa lütfen bir uzman psikolog ile görüşün. İnanıyorum ki önemli kimi şeyler ortaya çıkacak. Nesnelerin rüyalarda ikişer tane olması çift zayıflık veya çift gücü ifade olabilir. Aynı zamanda erkek ve kadın, anne ve baba, yin ve yang gibi bir ikiliği işaret edebilir.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir