Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Nikah Kıymak

Rüyada nikah kıydığını görmek neye çıkar?

Ben nisanli bir bayanim ama maddi durumdan dolayi hemen evlenmemiz biraz zor, ben ruyamda nikah kıydığımızı gordum tam kiyacakken kimseyi davet etmedigimizi fark ediyoruz ve nisanlimin ailesini davet etmek icin koye gitmemiz icin otobüs bekliyoruz, otobus beklerken bir yere ugruyoruz karpuz yiyoruz yanimda erkek kardesim, kiz kardesim ve nisanlim var ama bir turlu otobüs gelmiyor. 27, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Rüyada nikah kıymak yorumu

Rüyada nikahlandığını görmek, bekar iseniz evleneceğinize ya da evlilik yolunda iyi gelişmeler yaşanacağına, evli kişiler için aile yaşamlarında mutluluğa yorumlanır. Ancak nikah kıyma işlemi yukarıda yazılı sebeplerle gerçekleşmiyor ki bu durum evlilik işlemlerinin bir süre gecikeceğini temsil etmektedir ki zaten gerçek hayatta da siz bunun farkındasınız. Ama sabır ve dua ile sonunda gerçekleşecek.

Rüyada otobüs beklediğini görmek rüyayı gören kişi için zamanın değerini bilmesi gerektiği konusunda mesaj verir ve zamanın hızlı aktığını, vermek istediğiniz karar için daha fazla gecikmenin aleyhine olabileceğini simgeler. Otobüsün bir türlü gelmemesi ise vermeniz gereken bir karar konusunda karar vermekte zorlandığınızı ifade etmektedir.

Rüyada karpuz yediğini görmek etrafınızdaki insanların dedikodunuzu yaptığına işaret ederken yanınızda erkek kardeşinin olması müjdeli, güzel bir haber alacağına işaret ederken, bu haberin kendini güven konusunda seni olumlu etkileyeceğini gösterir. Kız kardeşinin olması gerçek yaşamında şansının açık olacağı, mutlu olacağın bir yaşam evresinde olduğunun farkında olman ve bunu iyi değerlendirmek gerektiğini hatırlatmaktadır. Nişanlın ise reel yaşamında onunla aranızdaki bazı küçük sorunların çözülmesi için ilk adımı sizin atmanız gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir