Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Nikah Memuru Görmek

Rüyada nikah memuru görmek neye işarettir?

Rüyada nikah memuru görmekRüyamda bir kadın ile erkek evleniyordu. Masada nikah memuru, gelin ile damat vardı, bende nikah şahidiydim. Kadın nikah memuruna evet derken erkek kendi kendine sessizce “ayağıma bassana” deyip duruyordu. Bunu söylerken de eline bıçak koymuştu. Bir taraftan söylüyor bir taraftan da elini sıkıyordu. O elini sıkarken eli kanamaya başladı. Yani eli kesildi. 16, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutlu.

Rüyada nikah memuru görmek neye yorulur?

Rüyada nikah görmek, nikaha gitmek, nikaha katılmak, birlerinin nikah töreni görmek sizin ya da çevrenizden birinin evlenmesiyle ilgili mesaj verir. Güzel bir rüya olup, sevinçli haberi işaret eder.

Rüyada nikah memuru görmek bekar için güzel, mutlu bir evlilik işaret ederken evli için ayrılık anlamına gelir. Rüyada nikah şahidi olmak sevdiğiniz birinin evlilik haberi alacağınıza yorumlanır. Nikah memuru olduğunu görmek rüya sahibinin güçlü bir sosyal yönü olduğuna ve bu özelliğiyle sık sık küsleri barıştırıp insanları bir arya getirdiğine ve böylece itibar kazandığına yorulur.

Rüyanın sonunda damadın elinde bıçakla yaptıkları ise aslında sizin yaşamınızda kesip kurtulmak istediğini ancak bunu şu ana kadar başaramadığınızı gösterir.

“Rüyada Nikah Memuru Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda gerçek hayatta bir zamanlar hoşlandığım bir adamla evleniyordum. Fakat evlenirken hiç bir şey hissetmiyordum. Yani onu ne seviyor ne de nefret ediyordum. Evde kıyılan bir nikahla aile arasında evlendik. 19, Kadın, Bekar, Okuyorum.

Lütfen evlilik rüya tabiri sayfasındaki açıklamaları okuyun, oradaki bilgilerle içinde olduğunuz ruh halini bir arada değerlendirip mesajı çözmeye çalışın. Eğer çözmezseniz bir süre evlilik, evlenmek, birinden hoşlanmak kavramlarını aklınızda çıkarıp eğitiminize, geleceğinize odaklanın.

Rüyamda biriyle nikahlanıyodum nikah memuru ise unutamadığım eski sevgilimdi.
17,kadın,bekar,öğrenci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir