Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Nikah Tazelediğini Görmek

Rüyada nikah tazelediğini görmek ne demektir?

Merhaba, 5 yıllık evli ve 3 çocuk annesiyim. Rüyamda eşimle nikah mı tazeliyormuşuz yoksa başkasıyla mı evleniyorum bilmiyorum ama o akşam evlenecekmişim ve acil hazırlanmam gerekiyormuş.

Yanımda arkadaşım var, gelinlik filan deniyorum, sonra eve gidiyorum, annem çiçekler hazırlamış. Sanırım düğün salonu için, beyaz, uçuk pembe ve koyu pembe çiçekler. Detaylarını hatırlamıyorum, hatırladığım bu kadarı. Yorumlayabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada nikah tazelemek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda yeni bir başlangıcı temsil etmektedir ve bu yeni başlangıçla birlikte hayatınızda arzuladığınız çok şeye kavuşacaksınız. Rüyanın tüm unsurları hayırlı, güzel gelişmeleri temsil etmektedir. Rüyanın unsurları: nikah tazelemek, yeniden evlenmek, düğün hazırlığı, gelinlik denemek, düğün salonu, beyaz çiçek, uçuk pembe. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Nikah Tazelediğini Görmek” için 3 yanıt

Ruyamda esimle tekrardan dugun hazirliklari yapiyorduk.cok mutlu ve heyecanliydik.esim ve ben gri beyaz srasi paril paril parildayan ayakkabilar deniyorduk.bunun anlami nedir

Eşiyle yeniden evlenmek
Rüyamda eşimle yeniden evleniyordum düğünümüz olmuştu ama hatırlamıyorum düğüne gelmek isteyen bir sürü tanıdık vardı ama biz düğün yaptık deyip onları davet etmedik, benim gelinliğimi tam hatırlamıyorum ama eşimin damatlığı çok güzeldi, eşimin yüzünden sanki nur akıyordu, çok güzel bembeyaz yüzü vardı, cevabınızı bekliyorum. 20, Kadın, Evli, Ev hanımı

Nida merhaba,
Rüyanızda eşinizle nikah tazelerseniz, eşiyle yeniden evlendiğini görmek, çok güzel bir rüya olup, reel yaşamınızda önemli bir gelişim yaşam dönemi içinde olduğunuzu, hayatınızın kimi yönlerini daha iyi anlayıp bu bilgiyle mutluluğunuza mutluluk katacağınızı temsil ederken bu yeni dönemde bolluk, bereket olacağını ve kimi şeylere yeniden başlayacağınızı simgeler. Evli birinin eşiyle yeniden evlendiğini görmesi ise o kişinin yaşamında mutluluk dolu yeni bir sayfa açılacağını simgeler. Bakınız evlilik rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir