Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Nine Görmek

Rüyada nine görmek ne demektir?

Ben rüyamda ninemi gördüm, ninemin evinde olduğumu gördüm ama orası ninemin gerçek evi değildi. Orada 17 yaşında bir erkek hep arabasına bindirip beni gitmek istediğim yere götürüyordu ve bana hep araba sürerken bana bakıyordu. Beni hep sevindirmeye çalışıyordu, bir arkadaşımın doğum günü olduğu için onun arabasında arkadaşımla konuşuyordum. İstersen sana o bluzu alabilirim dedi ben yanıt vermedim yan koltukta mavi bir bluz duruyordu istersen bu senin olsun dedi bana hep gülen gözlerle bakıyordu bende belki dedim.

O sırada kuzenim geldi ve al yağmur dedi ben ilk başta çekindim, sonra ısrar etti o erkek birey bende aldım onu arkadaşıma verdim, çok sevindi ”ay hemde en sevdiğim renk”dedi. Bende eve döndüm markete gidecektim o erkek birey hep ninemin evinin önünde duruyordu. Ben onu görmezden geldim bana seslendi”hey YAĞMUR istersen gitmek istediğin yere götürebilirim”dedi. Ben benim adımı nereden biliyorsun? diye sordum. Bana gülümsedi ve kuzenin söyledi dedi. Ben yok yol arabası çağırdı annem dedim gittim. Ben o yol arabasına bindim o erkek birey o yol arabasına bindi benle beraber ben o sırada şüphelendim rüyamda.

Ben en arkaya geçtim rüyamda o beni görmemişti sanki. O sırada o erkek bireyin arkadaşları da oradaydı ve şöyle konuştular”oğlum bir kız gördüm adı yağmur çok güzel bir kız gördü adı yağmur anam kızı hamile bırakmak istersin” dedi arkadaşı dedi, o zaman bırak oğlum dedi. Ben hemen durur musunuz lütfen dedim bağırarak şoför durdu, ben hemen eve koşarak gittim oda arkamdan. Bir daha onun arabasına binmedim.

Rüyada nine görmek neye yorulur?

Rüyada nine görmek iyiye yorumlanır. Mutluluk, sağlık, bolluk ve zenginlik anlamına gelir.

“Rüyada Nine Görmek” için 2 yanıt

Aytaç merhaba,
Lütfen mesajları daha net, anlaşılır yazın. Ölmüş nenenin yıkıldığını görmek ne demek? anlaşılmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir