Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Niş Görmek

Rüyada niş görmek ne demek?

Merhaba, rüyamda o kadar çok sıkıntılı bir dönemde olduğumu görüyorum ki gerçekten de öyle sıkıntılı bir dönemdeydim. Erkek arkadaşımla sıkıntılar içindeyim. Rüyamda erkek arkadaşımın yengesi bize dönüp diyor ki “bırakın bu sıkıntıları, şuraya bakın, nur topu gibi bir erkek çocuğunuz burada sizi bekliyor, onu kucağınıza alacağınız zamanı düşünün” diyordu. Dönüp baktığımızda duvarda niş gibi ama bir bebeğin sığabileceği bir alanda henüz daha dünyaya gelmemiş, çıplak bir erkek çocuğu yatıyordu. Bu ne anlama geliyor yorumlarsanız çok sevinirim. Rüyanın unsurları: niş, dünyaya gelmemiş bebek, çıplak bebek, erkek çocuğu, doğmamış bebek.

Rüyada niş görmek yorumu

Merhaba, rüyanız beynin iyileştirici, tedavi edici bir fonksiyonunun yansımasıdır. İnsan beyni, kişinin stresli, kederli, mutsuz, umutsuz olduğu zamanlarda böyle senaryolar oluşturarak, insana kimi şeyleri anlatır, ona umut ve yaşama sevinci verecek rüyalar gördürür.

Sizin rüyanızda bu kategoride olup, arkadaşınızın yengesi aslında sadece bir temsili karakterdir, onun söyledikleri aslında kendi beyninizin söyledikleridir. Sonuç olarak bebek yeni bir başlangıç olup, önünüzde sıkıntısız bir dönem olduğu söylenebilir.

“Rüyada Niş Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir